10 tysięcy premii od Żabki za polecenie!

07 kw. 2020
źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Franczyzobiorca Żabki, który poleci sieci kolejnego, nowego franczyzobiorcę, może liczyć nawet na 10 tysięcy  złotych  premii.

Sieć w dobie koronawirusa nie zwalnia i wprowadza co chwilę nowe udogodnienia.  Tak, aby kontynuować dalej ekspansję i realizować franczyzowe cele.

Bonus o wartości 10 tysięcy za polecenie to kolejna innowacja, po wprowadzeniu rekrutacji online. Można go zdobyć jedynie do końca kwietnia.

(...) Program rekomendacji wewnętrznych już od dłuższego czasu funkcjonuje w naszej sieci - tłumaczy biuro prasowe sieci Żabka. - Skierowany jest do wszystkich franczyzobiorców, udział w nim jest dobrowolny, a liczba polecanych osób jest nieograniczona. Założenie jego jest proste: zadowoleni ze współpracy franczyzobiorcy aktywnie i skutecznie polecają swoich pracowników bądź znajomych, a osoby polecane wykazują większą motywację do rozpoczęcia z nami swojej działalności biznesowej (..) - poinformowała Centrala Żabki (cyt. portal Wiadomości Handlowe).

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 6300 placówek prowadzonych przez ponad 4800 franczyzobiorców pod marką Żabka.

***

Polecamy także:

Żabka rekrutuje nowych franczyzobiorców online

Żabka rekrutuje nowych franczyzobiorców online

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook