40 punktów Fit Cake na mapie Polski!

15 lip 2021
źródło: materiały prasowe

Z początkiem lipca marka Fit Cake, uruchomiła dwa kolejne lokale franczyzowe. Pierwszy z nich znajduje się w Stalowej Woli, drugi na starówce w Kołobrzegu. Tym samym liczba punktów sieci dobiła do równej liczby - 40 lokali.  Fit Cake w Kołobrzegu zlokalizowany jest przy ul Mariackiej i został oficjalnie otwarty 3 lipca. Fit Cake Stalowa Wola znajduje się zaś przy ul. Okulickiego i jest otwarty dla klientów od  7 lipca.

- Franczyza Fit Cake w niektórych miejscach staje się rodzinnym biznesem. Na przykład lokale w Radomsku i Stalowej Woli prowadzą siostry. Natomiast decyzję o tym, by zainwestować w Fit Cake podjęły razem ze swoim Tatą. Dodam tylko, że jest to wytrawny przedsiębiorca, który zna franczyzowy biznes od podszewki. Tym bardziej cieszy, że wybrał właśnie nas - mówi Rafał Kościuk, twórca systemu franczyzowego Fit Cake i współwłaściciel sieci.

Aktualnie w Polsce działa już 40 punktów franczyzowych Fit Cake. Właściciele marki planują zakończyć ten rok z liczbą co najmniej 50 lokali. Trwają też prace nad uruchomieniem kawiarni Fit Cake również poza granicami Polski. Sieć zapowiada także, że w wakacje uruchomi jeszcze co najmniej cztery lokale franczyzowe. Prace przed otwarciami trwają w Radomsku, Kaliszu i Częstochowie oraz Mielcu.

Fit Cake to sieć lokali produkująca zdrowe słodycze bez cukru i bez glutenu. Marka działa na polskim rynku od 2017 roku. Franczyzowe punkty pod szyldem Fit Cake można otwierać w kilku formatach.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook