4FCAFÉ w 2021 ruszy z franczyzą!

01 paź 2020
źródło i foto: dlahandlu.pl

4FCAFÉ to nowa propozycja biznesu stworzona przez markę 4F. Lokal znajduje się w Warszawie i jest multifunkcyjną przestrzenią łączącą kawiarnię, strefę warsztatową i fitness. Pełni także rolę miejsca, gdzie można zrobić zakupy. Nowa propozycja marki jest pewnego rodzaju odpowiedzią na spadającą popularność centrów handlowych. 

Nowo powstały lokal 4FCAFÉ  mieści się w centrum warszawskiej dzielnicy biznesowej  i ma być pierwszą z pięciu kawiarni tej marki, które mają powstać jeszcze w tym roku. Sama marka informuje, że najpierw zamierza otwierać placówki własne, by móc je odpowiednio przetestować. Następnie planowane jest stworzenie modelu biznesowego opartego na franczyzie. Pierwsze propozycje dla franczyzobiorców mają pojawić się w 2021 roku. Łącznie w przyszłym roku planowanych jest 50 do 100 takich lokali.

Ważną funkcją nowej kawiarni ma być nie tylko możliwość wypicia kawy i zjedzenia zdrowego posiłku, ale także pick-up point, showroom oraz sklep. Klienci 4FCAFÉ będą mogli kupić ubrania, odebrać zamówione produkty a nawet je przymierzyć. W 4FCAFÉ mają odbywać się także spotkania i warsztaty ze sportowcami i dietetykami. Grupa OTCF (właściciel marki 4F) wierzy, że ten nowy model biznesowego może pomóc w uzyskaniu stabilizacji na zmieniającym się rynku.

Otwarcie pierwszej kawiarni pod szyldem 4FCAFÉ planowane jest na 8 października 2020 r. Lokal znajduje się na ul. Konstruktorskiej 12 w Warszawie.

***

Polecamy także:

Pierwszy samoobsługowy kiosk RUCH!

Pierwszy samoobsługowy kiosk RUCH!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook