5 powodów, aby otworzyć punkt kurierski w sieci franczyzowej Furgonetka Punkt

09 maj 2022

Szukasz sprawdzonego modelu franczyzowego, który pozwoli Ci rozpocząć biznes nawet w 7 dni? Otwórz się na perspektywę rozwoju w branży kurierskiej. Dołącz do sieci Furgonetka Punkt, korzystaj z know-how doświadczonej marki i oferuj klientom możliwość wygodnego nadawania i odbierania przesyłek w okolicy. Zobacz, dlaczego jeszcze warto nawiązać współpracę z siecią. 

1. Otwarcie biznesu nawet w 7 dni

Furgonetka Punkt to sieć punktów kurierskich, w których klienci mogą szybko i wygodnie nadawać przesyłki za pośrednictwem wielu przewoźników. Punkty dedykowane specjalizują się w obsłudze paczek i działają na jasnych zasadach, zarabiając prowizję od każdej paczki. 

Jak nawiązać współpracę z siecią? Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Furgonetki w celu dopełnienia formalności i podpisania umowy. Po opłaceniu pakietu startowego, otrzymasz niezbędne wsparcie merytoryczne i otworzysz punkt kurierski, gdzie klienci będą zostawiać lub odbierać swoje paczki oraz korzystać z innych dostępnych usług. Możesz też spotkać się z doradcą w cztery oczy, aby omówić szczegóły. 

Spotkaj się ze specjalistą od franczyzy w swoim mieście

Jeśli mieszkasz w województwie pomorskim, w terminie 10 – 13 maja masz okazję spotkać się z doradcą ds. franczyzy – Marcinem Pierścionkiem, który chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące potencjalnej współpracy.  

Jak umówić się na spotkanie? Napisz wiadomość mailową lub skontaktuj się telefonicznie. Poniżej znajdziesz listę miast, które specjalista planuje odwiedzić w tym czasie (bez problemu dojedzie również do okolicznych miejscowości):

Dostępny harmonogram nie uwzględnia Twojej lokalizacji? Żaden problem. Napisz wiadomość na powyższy adres, aby ustalić dogodny termin i miejsce spotkania. Może odbyć się nawet w zupełnie innej części Polski. 

2. Wdrożenie w proces na starcie działalności

Nawiązując współpracę z siecią Furgonetka Punkt, możesz liczyć na szczegółowe wdrożenie w temat. Na samym początku odbędziesz 2-dniowe szkolenie wprowadzające pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy wtajemniczą Cię m.in. w działanie systemu, obsługę przesyłek czy zasady współpracy z firmami kurierskimi.

Otrzymasz również cały szereg materiałów reklamowych, które wykorzystasz do promocji swojego Punktu. W pakiecie startowym znajdziesz np. naklejki graficzne do oklejenia witryny, komplet plakatów i ulotek, długopisy i wizytówki, a także certyfikat oficjalnego partnera.

3. Aktywne wsparcie rozwoju Twojego Punktu

Wsparcie ze strony sieci nie kończy się na początku współpracy. Aktywnie pomaga punktom dedykowanym na każdym etapie ich działalności. Franczyzobiorcy mają do dyspozycji platformę online z nieograniczonym dostępem do materiałów szkoleniowych oraz do bazy wiedzy pełnej aktualności. 

Jeśli właściciele punktów kurierskich nie znajdą poszukiwanych odpowiedzi w poradnikach, mogą zasięgnąć informacji telefonicznej. O wysoką jakość obsługi dbają konsultanci z dedykowanej infolinii Furgonetka Punkt. 

4. Szeroki pakiet usług kurierskich 

Punkty kurierskie Furgonetka Punkt zapewniają swoim klientom możliwość nadawania, odbierania i zwracania przesyłek – zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Sieć udostępnia szeroką ofertę aż 12 firm kurierskich, m.in. InPost, DPD, DHL czy UPS, a także szereg usług dodatkowych, np. pobranie przy doręczeniu czy ubezpieczenie przesyłki.

Na tym jednak nie kończą się opcje, które możesz oferować w ramach swojej działalności. Jako punkt dedykowany zaproponujesz swoim klientom usługę pakowania przesyłek na miejscu, a także sprzedaż materiałów do samodzielnego pakowania. Dzięki temu łatwiej przyciągniesz większe grono odbiorców i zwiększysz swoje szanse na dodatkowy zysk.

5. Pomoc w osiąganiu pewnego dochodu

Współpraca z siecią Furgonetka Punkt to prosty sposób na rozwój własnego biznesu. Ten model franczyzowy nie wymaga od Ciebie doświadczenia w branży kurierskiej ani w prowadzeniu firmy. Uruchamiasz punkt kurierski pod rozpoznawalnym szyldem, oferujesz klientom sprawdzone usługi i zarabiasz na ich obsłudze, otrzymując wsparcie na każdym etapie działalności. 

Nie musisz martwić się o to, czy uda Ci się zdobyć klientów. Gdy otworzysz punkt obsługi przesyłek, przejmiesz część wolumenu pochodzącego od okolicznych mieszkańców i firm. Z Twojej oferty chętnie skorzystają też konsumenci, którzy od lat nadają przesyłki przez platformę internetową Furgonetka.

Materiał partnera

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook