60. restauracja sieci Berlin Döner Kebap otwarta!

17 sty 2022
źródło: retailnet
foto: facebook/Berlin Döner Kebap

Franczyzobiorca Berlin Döner Kebap otworzył kolejną restaurację. Tym razem jego lokal znajduje się w Zielonej Górze i jest pierwszym punktem sieci w tym mieście. Restauracja znajdująca się w galerii Focus Mall, to zarazem 60. punkt działający pod szyldem tej sieci.

Bardzo cieszy nas dalszy rozwój sieci. Otwarcie restauracji w Zielonej Górze to mocne wejście w 2022 rok – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. Punkt w Zielonej Górze jest galeryjny, położony w samym sercu miasta. Na terenie centrum odbywają się liczne imprezy okolicznościowe, koncerty, pokazy mody czy noce zakupów. Takie bogactwo atrakcji przyciąga szerokie grono odwiedzających, a tym samym potencjalnych klientów restauracji Berlin Döner Kebap – dodaje.

Berlin Döner Kebap jest siecią, która działa w Polsce od ponad 20 lat. Firma otwiera zarówno własne restauracje, jak i rozwija się w modelu franczyzowym. BDK posiada 4 segmenty, w których umożliwia nawiązanie współpracy. Pierwszym z nich są obiekty wolnostojące, które dla wielu wydają się bezpieczniejszą opcją, niż lokale w centrach handlowych. Kolejnym formatem rozwijanym przez sieć, są food courty w galeriach handlowych. Firma otwiera punkty także w retail parkach i  rozwija format food trucków.  Ten ostatni format generuje także najniższe koszty, które wymagane są do uruchomienia inwestycji.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook