7 franczyz edukacyjnych z niskim wkładem na start!

20 sie 2020

Pandemia COVID-19 zmieniła nie tylko biznes, ale i również nasze życie codzienne. Rząd poinformował, że prawdopodobnie dzieci wrócą do szkół we wrześniu br., jednak należy się nastawić na możliwy lockdown i ponowną naukę zdalną. Jak wiadomo matematyka, informatyka czy języki obce to jedne z tych przedmiotów, których nauka w takich warunkach jest niemożliwa. 

Rodzice są przerażeni funkcjonowaniem obecnej nauki w szkole. Zajęcia online w tak dużej grupie osób nie wpływają pozytywnie na naukę ścisłych przedmiotów. Wielu z nich uważa, że tego straconego czasu, nie da się już odrobić. Dlatego coraz częściej poszukiwane są szkoły prywatne i korepetytorzy, którzy pomogą w nadrobieniu edukacyjnych strat.

Zapotrzebowanie na korepetycje, zajęcia indywidualne, zajęcia z dojazdem jest coraz większe. Czy to nie jest odpowiedni czas na franczyzę w edukacji?

Poniżej przedstawiamy kilka biznesów edukacyjnych, które mogą być prowadzone z powodzeniem nawet w czasach ponownych obostrzeń.

  • Giganci Programowania - to sieć, która posiada ponad 40 franczyzowych placówek. Giganci Programowania to innowacyjna placówka, w której kształci się młodych ludzi zainteresowanych nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Szkoła funkcjonuje od 2015 roku i została założona przez czterech absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
  • Early Stage to sieć szkół językowych. Tych franczyzowych pod szyldem Early Stage działa ponad 100. Firma posiada 27 lat doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych. A od 13 lat rozwija sieć franczyzową.
  • Helen Doron English to jeden z liderów w nauce języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Helen Doron działa na 5 kontynentach i jest międzynarodową siecią franczyzową z ponad 1000 placówkami edukacyjnymi.
  • AleMatma ta nowoczesna placówka edukacyjna powstała w 2016 roku. Główną misją firmy jest kształtowanie myślenia matematyczno - logicznego dzieci i młodzieży.
  • Kids Code Fun to kolejna polecana szkoła programowania dla dzieci i młodzieży. Zapewnia nowoczesną edukację w dziedzinie nowych technologii. Prowadzi różnorodne zajęcia oraz półkolonie, które pozwalają naszym uczniom i uczennicom rozwijać cyfrowe zainteresowania.
  • SOCATOTS to sieć, którą również dorzucamy do naszych propozycji. To największa na świecie sieć szkółek piłkarskich, oferująca zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 roku życia. W ramach SOCATOTS działa ponad 40 placówek franczyzowych.
  • Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieć szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu.

To tylko kilka franczyz, które warto wziąć pod uwagę planując biznes w branży edukacyjnej.

***

Polecamy także:

Jak zarabiać na korkach? - TOP 6 pomysłów na biznes edukacyjny

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook