80 pomysłów na biznes i panele edukacyjne. Rozmawiamy o tegorocznej edycji Franczyza EXPO!

03 mar 2022
fot: Unsplash

Portal Franczyza INFO objął Patronatem Medialnym wydarzenie Targi Franczyza EXPO. Zapytaliśmy Anetę Sieczkowską, Project Coordinator tego eventu o to, jak będzie wyglądać tegoroczna edycja i czego możemy się spodziewać!

Czwarta edycja Franczyza EXPO już za dwa dni! Mam wrażenie, że z każdą edycją proponujecie jeszcze więcej znanych marek...

franczyza expoAneta Sieczkowska: Dokładnie tak, wydarzenie jest okazją do połączenia inwestorów z różnych krajów z najbardziej renomowanymi franczyzodawcami, którzy chcą rozwinąć swój koncept. Nasze wydarzenie uznawane jest za najbardziej zróżnicowaną wystawę, a w 4 edycji zgromadzi blisko 80 konceptów z 17 branż i spodziewamy się 2500 osób zainteresowanych franczyzą.

Pojawią się także firmy, które dopiero startują z rozwojem biznesu we franczyzie...

Targi Franczyza Expo to wiodące wydarzenie, podczas którego potencjalni franczyzobiorcy mogą łączyć się w rozmowach z dużymi, średnimi i wschodzącymi markami franczyzowymi. A tych ostatnich faktycznie jest kilka, m.in. MNIAMI – pączkarnia, a właściwie całoroczny biznes 3w1, który wystartował w 2021 roku i ma już 32 punkty franczyzowe. Ale także Equivalenza - koncept z branży beauty, prosto z Hiszpanii, który ma dużo franczyzobiorców w różnych krajach, a teraz szuka franczyzobiorców w Polsce. Firma chętnie też nawiąże współpracę z Master-franczyzobiorcą. Świetnym przykładem nowego konceptu jest również Folkstar, czyli biznes który pokazuje piękno naszych polskich tradycji. Jest on stworzony dla osób, które interesują się lokalną kulturą i kochają folklor.

Nasze targi obejmują franczyzy z każdej branży i na każdym poziomie inwestycji i rozwoju.

Warto dodać, że Targi Franczyza EXPO to nie tylko strefa wystawiennicza. Co jeszcze tego dnia proponujecie osobom poszukującym pomysłu na biznes?

Kompleksowe programy edukacyjne pomagają uczestnikom zdecydować, która opcja franczyzy jest dla nich najlepsza. Tutaj z pomocą przychodzą prelekcję na konferencji edukacyjnej Akademia Franczyzy. Na scenie w tej edycji zaprezentują się: Pan Andrzej Krawczyk z ARSS – będzie mówił o specyfice budowy systemu franczyzowego. Pojawi się także Piotr Gantowicz z Xtreme Fitness Gyms, który opowie o rentownym biznesie w czasie pandemii. Prelegentem tego panelu będzie również Pan Prezes Paweł Bednarek z Columbus Elite, który opowie, jak odnieść sukces w branży źródeł odnawialnych. A Pan Piotr Bijański będzie przekonywał, że nie trzeba być prawnikiem, by otworzyć kancelarię. Prelekcję poprowadzi również Pani Monika Saniternik z RE/MAX Polska, która udowodni, że praca w nieruchomościach to podróż życia.

Na drugiej scenie ponownie zagości Pani Monika Ferreira i jej projekt Franczyza 2.0 i tutaj również znakomici goście, m.in. przedstawiciele McDonald's Polska, Pizza Hut AmRest, Polenergia Fotowoltaika, ŻABKA, Credit Agricole, Intermarché, Bricomarché czy Komfort. Pani Monika Ferreira wraz z gośćmi będzie szukała odpowiedzi na pytanie: Jak rozpoznać dobre franczyzy?. Zapraszam również do udziału w moderowanych dyskusjach Roundtable, które odbędą się w strefie obok sceny Franczyza 2.0 już od godziny 12:25 – po szczegóły zapraszam na:  https://franczyza-2-0-workshop.gr8.com/link-alzisz3

Zakup biletów jest jeszcze możliwy?

Tak, bilety nadal są dostępne, zachęcam do zakupu przez stronę: https://franczyzaexpo.pl/bilety/ Dostępne są jeszcze bilety jednoosobowe w cenie 35 zł. W dniu wydarzenia również będzie można nabyć bilet w kasie recepcji, w cenie 50 zł. Jednak zachęcam do zakupu przez stronę internetową, zaoszczędzi to czas stania w kolejce po bilet.

Widzimy się zatem na PGE Narodowym!

Dokładnie, 5 marca na PGE Narodowym. Targi starują o godzinie 10.00 i potrwają do 17.00. Warto się spotkać, by porozmawiać o najlepszych franczyzach i poznać innowacyjne modele biznesowe.

Przybywający taxi/pieszo powinni kierować się bramą nr 5 (od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie), następnie wejście do Tunelu VIP z poziomu ulicy i wjazd windami lub schodami na poziom 0.

Przybywających autem, zapraszamy na płatny parking podziemny - wjazd bramą nr 6 na poziom -3 (do strefy niebieska i czerwona), dalej windami na poziom 0, gdzie będzie odbywał się event.

Nie mogę się doczekać! Dziękuję za rozmowę.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook