"abc na kołach" z gwarancją 4 tysięcy złotych "na rękę"?

16 wrz 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć "abc na kołach", której operatorem jest Grupa Eurocash poinformowała, że nie ustaje w ekspansji i szuka kolejnych ajentów. Sieć deklaruje również, że przedsiębiorcy otrzymają gwarantowane 4 tysiące złotych "na rękę", atrakcyjny system prowizyjny oraz auto zaopatrzone w towar.

- Już jesteśmy liderem rynku handlu mobilnego w Polsce, ale nadal chcemy się rozwijać. Stąd potrzeba rekrutacji kolejnych przedsiębiorców, którzy chcieliby podjąć się prowadzenia takiego biznesu. Warunki współpracy z nami są bardzo proste i przejrzyste. Bardzo ważny jest dla nas również wymiar społeczny działalności naszej sieci, bowiem docieramy naszymi mobilnymi sklepami do osób, które z różnych powodów nie mogą robić zakupów z sklepach stacjonarnych. W ten sposób przeciwdziałamy ich wykluczeniu – mówi Klaudia Rudewicz, zarządzająca siecią abc na kołach.

Sieć informuje, że ajencję "abc na kołach" można rozpocząć po wniesieniu wkładu finansowego, w wysokości 3,5 tysiąca złotych kaucji - jako zabezpieczenie sprzętu sklepu na wypadek zniszczeń. Ajent musi mieć także założoną działalność gospodarczą. Sieć informuje, że sama umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z gwarancją wynagrodzenia 4 tysięcy złotych.

- Oczywistym wymogiem w przypadku naszej sieci jest prawo jazdy kategorii B oraz aktualne badania sanepidowskie. Dodatkowo niezbędna będzie łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi, bo podobnie jak w przypadku stacjonarnych, lokalnych sklepów – to relacje z klientem są tutaj gwarancją sukcesu – dodaje Klaudia Rudewicz. 

Grupa Eurocash to polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają ponad 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama. Mobilne sklepy „abc na kołach” to autorski koncept Grupy Eurocash. Firma posiada już 100 takich mobilnych punktów sprzedaży.

***
Polecamy także:

Produkują najbardziej kreatywne lody na świecie!

Produkują najbardziej kreatywne lody na świecie!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook