Auchan otwiera kolejne sklepy franczyzowe

12 lut 2020
źródło i foto: materiały prasowe Auchan

Auchan otwiera kolejne franczyzowe sklepy, tym razem supermarkety pojawią się w Myślenicach, Dobroszycach i Gdańsku. W lutym 2020 r. sieć powiększy się o 6 supermarketów i 2 hipermarkety.

Sieć jest już po pierwszych trzech otwarciach sklepów w regionie Warszawy. 6 lutego nastąpiło kolejne otwarcie Supermarketu w Myślenicach, który znajduje się w Galerii Handlowej „Galeria Myślenicka”. Powierzchnia sklepu wynosi 1 100m2. Sklep stawia przede wszystkim na produkty świeże i oznaczone jako BIO. Dodatkowo można tam znaleźć produkty z tradycyjnych działów, czyli: mięso, sery, drób, czy ryby. Na Klientów sieci czeka ponad 200 miejsc parkingowych. Partnerem spółki jest GM POL.

18 lutego br. planowane jest otwarcie sklepu Auchan Supermarket w Dobroszycach. Sklep będzie kierowany przez spółkę FTD Pająk. Następnie, 27 lutego planowane jest otwarcie Auchan Supermarket CH Gdańsk Matarnia. Sklep będzie zatrudniał 25 pracowników, a zarządzać nim będzie spółka Delta Pomorze.

 

auchan franczyza info myslenice

foto: materiały prasowe Auchan

W planach sieci jest rozszerzenie franczyzy i uruchomienie w ciągu najbliższych 5 lat 300 sklepów franczyzowych. Firma posiada trzy formaty sklepów: sklepy osiedlowe (200-500 mkw), supermarkety (od 500 do 2,5 tys. mkw), hipermarkety (powyżej 5 tys. mkw).

Auchan Retail Polska to firma z korzeniami francuskimi. W Polsce działa od 1996 roku.

 

***

Polecamy także:

Moya planuje kolejne 50 stacji w 2020 roku

Moya planuje kolejne 50 stacji w 2020 roku – specjalny komentarz dla Franczyza INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook