Bean Tree Cafe - SPAR wprowadza nowy koncept!

24 sie 2021
źródło: materiały prasowe

SPAR otworzył nową kawiarnię pod szyldem Bean Tree Cafe. Znajduje się ona w sklepie Eurospar w Poznaniu. Koncept sprawdził się na rynkach zagranicznych, a teraz pojawia się również w naszym kraju.

Kawiarnie  działają w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych. Powierzchnia dopasowana jest do sklepowej przestrzeni. Koncept jest dostępny dla wszystkich partnerów detalicznych w Polsce.

Łatwo dostępna kawa na wynos lub na miejscu to ogólnoświatowy trend – nie tylko w sklepach spożywczych, ale także w innych formatach: meblowych, dla majsterkowiczów, a nawet odzieżowych. Zapach świeżo parzonej kawy sprawia przyjemność klientom i polepsza ich doświadczenia zakupowe. Bardzo dobrze sprawdziliśmy to na innych rynkach, gdzie SPAR działa – zwłaszcza w RPA. Tam Bean Tree Cafe jest bardzo popularna i większość klientów korzysta z niej podczas zakupów. Wierzymy, że Polacy też docenią ten koncept – choć jesteśmy w tym względzie pionieramipodkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.

Obecnie kawiarnie SPARA działają w 3 formatach i znajdują się w:

  • Warszawie (Galeria Blue City), w postaci kawiarenki przy wejściu do sklepu;
  • Dąbrowie Górniczej-  obok sklepu, jako odrębna kawiarnia;
  • Poznaniu - w formule sklep w sklepie "shop-in-shop"

Bean Tree Cafe to koncept oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło. Sieć informuje, że wystarczy nawet 1 mkw na wprowadzenie tego dodatkowego modelu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook