Berlin Döner Kebap otwiera franczyzowe lokale

09 gru 2020
źródło: retail,com
foto: facebook/berlindonerkebap

Sieć Berlin Döner Kebap otworzyła nową franczyzową restaurację. Znajduje się ona w Galerii Mazovia w Płocku. Jest to  58 lokal tej sieci. Właścicielem restauracji jest franczyzobiorca, związany z tą marką od jakiegoś czasu.

– Obecna sytuacja mocno pokrzyżowała nasze plany.  Realizacja inwestycji w trakcie pandemii okazała się trudniejsza i bardziej czasochłonna niż standardowo (...) Od pierwszego dnia działalności prowadzimy sprzedaż zarówno na wynos jak i w dostawie. Są to, w tym momencie, jedyne dostępne dla nas kanały sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że już niedługo sytuacja ulegnie zmianie i powrócimy do pełnej normalności umożliwiając konsumpcję w strefie food court – mówi Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. 

Berlin Döner Kebap to sieć restauracji, która działa w Polsce od ponad dwudziestu lat. Marka rozwija nowe lokalizacje gastronomiczne zarówno w formie lokali własnych, jak i franczyzowych. Pierwszy punkt firmy powstał w 1998 roku w Międzyzdrojach. Obecnie siedziba firmy mieści się w Mierzynie, niedaleko Szczecina. Najczęściej  restauracje pod szyldem tej sieci znajdziemy w galeriach i pasażach handlowych. Sieć można odnaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu, czy Złotych Tarasach w Warszawie.

***

Polecamy także:

Franczyzowy gigant zawitał na polski rynek - rozmowa o Papa John’s

WYWIAD: Franczyzowy gigant zawitał na polski rynek - rozmowa o Papa John’s

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook