Bezpieczna franczyza to rentowyny biznes. Poznaj VireWall - rozwiązanie przyszłości

12 gru 2021
artykuł sponsorowany

Według raportu o rynku franczyzy z 2020 rok, w Polsce działa 1310 sieci franczyzowych i 83 tys. franczyzobiorców. Najbardziej popularnymi biznesami we franczyzie są: sklepy spożywcze (handel), a w usługach – koncepty gastronomiczne. Coraz większą popularność zyskują koncepty edukacyjne. Oferta franczyzy jest coraz bogatsza, a franczyzodawcy mają coraz wyższe kwalifikacje do tego, by wspierać swoich partnerów na drodze do biznesowego sukcesu. Oprócz dostarczania know-how, istotne z ich strony jest również poszukiwanie rozwiązań, które usprawnia funkcjonowanie modelu franczyzowego.

Sytuacja związana z pandemią w istotny sposób wpłynęła na zachowania konsumentów. Nasze społeczeństwo coraz bardziej ceni sobie bezpieczeństwo i wszystkie rozwiązania, które sprzyjają ochronie zdrowia. W gastronomii, pomimo otwarcia lokalów, duża grupa konsumentów wciąż korzysta z dostaw na wynos. Część z wygody, ale zdecydowana większość w obawie o zdrowie swoje i bliskich, unika miejsc dużych skupisk.

Bezpieczna franczyza to rentowyny biznes. Poznaj VireWall - rozwiązanie przyszłości

W trosce o bezpieczny biznes, firma IOS Polska stworzyła innowacyjny produkt, który skutecznie sprawdzi się w każdym biznesie franczyzowym. W portfolio firmy znajdują się Systemy VireWall - efektywne oczyszczacze i sterylizatory powietrza oraz jedyny na rynku sterylizator powierzchni UV-C. Systemy eliminują 99,995% grzybów, bakterii, roztoczy, wirusów, w tym SARS-CoV-2, co zostało potwierdzone badaniami.

Badania nad skutecznością VireWall from Vire Wall on Vimeo.

Elegancki, nowoczesny design pasuje do każdego pomieszczenia. Systemy zapewniają bezpieczeństwo, ale też w przypadku VireWall Soluva H, który jest jedynym dostępnym na rynku sterylizatorem powierzchni - zapewniają oszczędność kosztów na środkach czystości, detergentach.

Systemy VireWall zostały wprowadzone do sprzedaży w październiku, a już dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem placówek medycznych, oświatowych, obiektów eventowych, sportowo-rekreacyjnych, przyczep i obiektów gastronomicznych.

- Od kiedy zaczęłam korzystać z systemu VireWall w prowadzonej przeze mnie restauracji, zaobserwowałam wiele pozytywnych zmian, które przełożyły się na wzrost zaufania do obiektu, w trudnych pandemicznych czasach, a tym samym na zwiększenie przychodów. Systemy nie tylko redukują kurz, wirusy i bakterie, ale także neutralizują zapachy, co w przypadku obiektów gastronomicznych jest bardzo ważne. Dodatkowo VireWall Soluva H pozwala na szybką sterylizację krzeseł i stolików, bez użycia niszczących detergentów, co było dla mnie kluczowe, w momencie, w którym zdecydowałam się na zakup- rekomenduje Małgorzata Wasilewska, właścicielka restauracji.

Bezpieczna franczyza to rentowyny biznes. Poznaj VireWall - rozwiązanie przyszłości

- Twórcy innowacyjnych rozwiązań zapewniają, że pandemia koronawirusa nie była jedyną przyczyną stworzenia VireWall. Wirusy były i będą z nami zawsze. Zabezpieczenie przestrzeni przed nimi, a także bakteriami jest ważne z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa. Chcemy jednak zwrócić uwagę na inne problemy, które towarzyszą nam w codziennym funkcjonowaniu. Z roku na rok rośnie liczba alergików, a także zgonów spowodowanych smogiem. Nasze Systemy są rozwiązaniem na miliardy problemów. A wszystko dla Twojego zdrowia i biznesu - informuje Rafał Torczyński, CEO IOS Polska.

Twórcy VireWall planują stworzyć w całej Europie strefy bezpiecznego powietrza, wolnego od smogów, wirusów, bakterii i grzybów. Swoje postulaty przedstawili podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach. To świetne rozwiązanie dla każdej przestrzeni a także franczyzy.

Więcej informacji na stronie www.virewall.pl

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook