Biedronka będzie mieć własne paczkomaty! Nowy Xtreme Fitness Gyms! - flesz tygodnia

19 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Sieć Xtreme Fitness Gyms Franchise powiększyła się o kolejną lokalizację! Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską. Zamawiamy coraz więcej dań bez mięsa. To jest najnowszy flesz tygodnia. Przeczytaj w skrócie. 

1. Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską

Biedronka nawiązując współpracę z Pocztą Polską, postawi co najmniej 750 automatów paczkowych, działających pod marką Pocztex. Poczta wprowadzi także aplikację mobilną do nadawania przesyłek - poinformował portal money.pl.

Biedronka będzie mieć własne paczkomaty! Nowy Xtreme Fitness Gyms! - flesz tygodnia

2. Bricomarché uruchamia aplikację dla klientów!

- Grupa Muszkieterów rozwija program Moje Bricomarché i udostępnia klientom dedykowaną aplikację mobilną. Jej celem jest zapewnienie wygodnego dostępu do promocji i innych przydatnych informacji, jak również ułatwienie korzystania z karty klubowej. Dzięki aplikacji dotychczasowi członkowie programu Moje Bricomarché mogą także liczyć na dodatkowe bonusy, a osoby zainteresowane członkostwem mogą za jej pośrednictwem dołączyć do programu - czytamy w dostarczonym komunikacie prasowym.

3.  Sieć Xtreme Fitness Gyms Franchise powiększyła się o kolejną lokalizację!

Franczyzowy Xtreme Fitness Gyms został otwarty 13 listopada br. Obiekt znajduje się w miejscowości Knurów. Klub ma powierzchnię 965 m2 i wyposażony jest w ponad 60 maszyn do treningu siłowego i cardio - poinformowała sieć na swoim Instagramie.  Klub w Knurowie to 34. klub franczyzowy tej sieci.

Biedronka będzie mieć własne paczkomaty! Nowy Xtreme Fitness Gyms! - flesz tygodnia

zdjęcie przykładowe

4. Franczyza Kurier BTL Logistyk rośnie!

Nowe punkty paczkowe, pojawią się niebawem w dwóch lokalizacjach - w Świnoujściu i Wólce Kosowskiej - poinformowała firma na swoich social mediach. Franczyza Kurier BTL daje możliwość połączenia biznesów. Sieć informuje, że punkt paczkowy może być dodatkiem do prowadzonej już działalności. Dzięki temu, prowadząc swój biznes, można dodatkowo świadczyć usługi kurierskie w tym samym miejscu. Oszczędzając przy tym na kosztach związanych z lokalem.

5. SPAR ma najgorsze wyniki w Polsce!

Grupa Spar opublikowała wyniki za rok finansowy kończący się 30 września br., z których wynika, że firma odnotowała wzrost obrotów. Szczególnie dobre wyniki odnotowano w Irlandii i Szwajcarii. W Polsce te wyniki wypadły poniżej zakładanego celu.

6. Polacy zamawiają coraz więcej roślinnych dań!

Na przestrzeni ostatnich 4 lat, liczba zamówień wegańskich potraw wzrosła aż dwunastokrotnie - poinformował portal horecatrends.pl. Polacy coraz chętniej kupują zamienniki mięsa. Według danych Uber Eats, w 2019 roku liczba zamówień wegańskich dań wynosiła 18 tysięcy. Teraz, w 2021 roku jest to prawie 80 tysięcy.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook