Biedronka nagradza pracowników! Ponad 55 tys. osób otrzyma specjalną premię

11 kw. 2022

Niemal 55 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzyma jeszcze przed tegorocznymi świętami wielkanocnymi Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2021 rok w wysokości 2800 złotych. Jakie wymagania trzeba było spełnić, by otrzymać nagrodę? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w naszym artykule!

Biedronka docenia pracowników podczas pandemii

Jest to już kolejna tego typu akcja organizowana przez sieć Biedronka. Firma od dłuższego czasu docenia codzienne wysiłki członków swojego zespołu podczas trudnych, pandemicznych czasów, które wiążą się ze sporymi wydatkami. Nagrody trafią do pracowników sieci Biedronka zatrudnionych w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych oraz biurach. Warto także podkreślić, że tegoroczne dofinansowanie będzie o 300 złotych wyższe od zeszłorocznego, dzięki czemu nagrody za rok ubiegły będą rekordowe w historii sklepu.

Czytaj również: Biedronka ma pierwszego franczyzobiorcę!

Zastanawiacie się zapewne, którzy pracownicy są uprawnieni do odbioru nagrody. Gratyfikacje finansowe trafią do wszystkich osób zatrudnionych na umowę o pracę nie później niż od 1 kwietnia 2021 roku, których nieobecności w roku ubiegłym nie przekroczyły 180 dni. Pracownicy, którzy są zatrudnieni w firmie w niepełnym wymiarze, również otrzymają nagrodę w proporcjonalnym wymiarze do piastowanego etatu.

biedronka otwarta w niedzielę, franczyza sfinks wraca do gry

"Z dumą mogę powiedzieć, że zespół Biedronki w mistrzowski sposób pokonał wszystkie przeszkody na swojej wyboistej drodze i po raz kolejny odniósł sukces. Patrząc na wszystkie ubiegłoroczne starania i osiągnięcia, odczuwam ogromny podziw i szacunek dla wszystkich odważnych i nieustępliwych pracowników, którzy tworzą zespoły Biedronki w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach" - poinformował w specjalnym liście do pracowników prezes grupy Jeronimo Martins, Pedro Soares dos Santos.

Firma wypłaci premię jeszcze przed świętami

Nagroda dla pracowników zostanie wypłacona w tygodniu poprzedzającym Wielką Sobotę, aby każda osoba zatrudniona mogła przeznaczyć dodatkowe pieniądze na zakupy związane z organizacją świąt wielkanocnych. Firmie Biedronka należą się zatem spore słowa uznania za dbanie o swoich pracowników w tych niełatwych przecież czasach. A warto dodać, że całkiem niedawno ponad 60 tys. pracowników tej firmy otrzymało podwyżki, na które Biedronka w skali roku przeznaczyła ponad 142 milionów złotych.

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook