BluGo planuje uruchomić sieć franczyzową!

14 lut 2022
źródło: comparic.pl
foto: unsplash

Jak podaje comparic.pl, Spółka technologiczna, rozpoczynająca działalność w branży elektromobilności - BluGo, zapowiada uruchomienie sieci franczyzowej. Firma ma skupiać się przede wszystkim na rynku stacji ładowania pojazdów elektrycznych. 

– Jesteśmy w trakcie przygotowywania strategii rozwoju, która planowo ma zostać opublikowania w ciągu najbliższych kilku tygodni. Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli podzielić się z naszymi akcjonariuszami sprecyzowanymi planami, co do przyszłości BluGo. Nie martwimy się o kwestie finansowe Spółki i nie planujemy w tym roku emisji akcji. Będziemy realizować strategię ze środków własnych oraz poprzez finansowanie zewnętrzne, które pozyskiwać będziemy na preferencyjnych dla nas warunkachkomentuje Paweł Kiciński, członek zarządu i istotny akcjonariusz BluGo. (cyt. comparic.pl)

BluGo planuje do 2026 roku uruchomić sieć franczyzową, liczącą 2000 stacji z dostępem do 2500 punktów ładowania. 1000 punktów ma służyć szybkiemu ładowaniu, a 1500 ma działać jako podstawowe. Spółka tworzy system IT oraz aplikację mobilną, których celem ma być zwiększenie efektywności korzystania ze stacji ładowania.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook