Boston Wings & Pizza – rusza kolejna gastronomiczna sieć franczyzowa

19 sty 2022
źródło: materiały prasowe

Boston Wings & Pizza to nowa propozycja franczyzowa na gastronomicznym rynku. Zainteresowany franczyzobiorca może wybrać format współpracy spośród takich modeli jak: Boston Pizza, Boston Wings, Boston Wings & Pizza, Boston Hot Dog (riksza / wyspa).

- Wybierając naszą ofertę franczyzową klient zyskuje bezpośredni dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu, jak krok po kroku prowadzić biznes. Przyszłym franczyzobiorcom oferujemy między innymi działanie pod znakiem towarowym Boston Wings & Pizza, pomoc w wyborze lokalu a także wsparcie przy zakupie wyposażenia, zaplecza kuchennego. Oferujemy też projekt dostosowany indywidualnie do lokalu oraz wsparcie w wykonaniu aranżacji - mówi Tomasz Siemieńczuk, właściciel sieci.

- Prowadzenie restauracji, zwłaszcza na początku, nie jest łatwe. Nasza oferta obejmuje również wsparcie na każdej płaszczyźnie – od wskazania najlepszych produktów, profesjonalne szkolenie po zestaw gotowych przepisów. Jesteśmy do dyspozycji franczyzobiorców 24 godziny na dobę dodaje Siemieńcziuk. 

W przypadku tej franczyzy, przedsiębiorca powinien liczyć się z kosztami inwestycji, które pokryją kwestie lokalowe, jego wyposażenie i zatowarowanie. W zależności od wybranego konceptu, koszty wahają się od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Sieć w swoim komunikacie prasowym informuje także o promocji dla potencjalnie zainteresowanych tą propozycją biznesową. Franczyzobiorca, który zawrze umowę z siecią w tym roku jest zwolniony z opłaty jednorazowej, natomiast opłaty miesięczne w 2022 roku mają być o 50 procent niższe.

Franczyzobiorca otrzymuje również nadzór wykonawczy przy pracach remontowych i wykończeniowych.

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook