BRICOMARCHÉ otworzyło kolejny franczyzowy supermarket

22 kw. 2020
źródło: materiały prasowe

Dzisiaj, tj. 22 kwietnia otworzono kolejny supermarket pod szyldem Bricomarché w województwie świętokrzyskim. Nowy, franczyzowy sklep został uruchomiony w Staszkowie. Jest to duży sukces dla sieci, zważywszy na obecną sytuację związaną z koronawirusem.

Nowy sklep Bricomarché znajduje się obok centrum handlowego Galeria Vistula. Powierzchnia Bricomarché wynosi około 1 650 metrów kwadratowych. Obok supermarketu znajduje się ogród zewnętrzny, parking dla klientów. Sklep oferuje asortyment z działów: dekoracja, majsterkowanie, artykuły budowlane, czy ogród. Sklep w Staszkowie zapewnia także możliwość zakupu produktów od lokalnych dostawców, takich jak rośliny.

Sieć dodaje, że w trosce o dobro klientów i pracowników, nowy sklep będzie poddawany częstej dezynfekcji (klamki, koszyki, wózki, itd.). Dodatkowo pracownicy staszowskiego Bricomarché będą zachęcać odwiedzających klientów do dokonywania płatności bezgotówkowych oraz przypominać o konieczności zachowywania względem siebie bezpiecznej odległości.

Podjęliśmy zdecydowane kroki zwiększające bezpieczeństwo i komfort klientów oraz pracowników naszego supermarketu. Zalicza się do nich uruchomienie specjalnej infolinii za pomocą, której klienci będą mogli zamawiać interesujące ich produkty. W najbliższym czasie planujemy także uruchomienie sprzedaży internetowej (...) W przypadku gdy wizyta w supermarkecie jest konieczna, mieszkańcy Staszowa będą mogli skorzystać z kompleksowego wsparcia ze strony profesjonalnych doradców. Jednocześnie podkreślamy, że w związku z epidemią koronawirusa nasi pracownicy zostali poinformowani o konieczności stosowania się do zaostrzonych zasad higieny i ochrony mówił  Sebastian Kijewski, franczyzobiorca który prowadzi sklep Bricomarché w Staszowie wraz z żoną Moniką.

Grupa Muszkieterów to jedna z największych siei franczyzowych w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce.  Oprócz funkcjonowania sklepów, Grupa angażuje się także w różne akcje społeczne. Do jej najważniejszych działań prospołecznych można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych, współpracę z Fundacją WWF na rzecz promowania dbania o środowisko.

***

Polecamy także:

Lotos otworzył kolejną stację franczyzową!

Lotos otworzył kolejną stację franczyzową!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook