Bricomarche powiększa sieć swoich sklepów

02 maj 2022

Bricomarche stale rozwija sieć swoich sklepów. Od 27 kwietnia do dyspozycji mieszkańców województwa śląskiego została udostępniona placówka w Bielsku-Białej, gdzie wszyscy mieszkańcy tamtego regionu będą mieli pod ręką do dyspozycji produkty z kategorii "dom i ogród".

Bricomarche otworzyło już 180 sklepów w Polsce

Nowy sklep otworzony 27 kwietnia w Bielsku-Białest jest już 180. lokalizacją sieci na terenie naszego kraju i pierwszym supermarketem Bricomarche w wyżej wspomnianym mieście. Nowa placówka znajduje się przy ulicy Cieszyńskiej 465. Klienci mogą w sklepie zakupić ponad 30 tysięcy produktów z pięciu różnych obszarów, takich jak artykuły budowlane, ogród, dekoracja, gospodarstwo domowe i majsterkowanie.

Powierzchnia całkowita sklepu liczy niemal 2000 mkw. Obok głównej hali zakupowej znajduje się ogród o powierzchni 1500 mkw.

Obroty Grupy Muszkieterów po pierwszych trzech miesiącach 2022 roku wyniosły już ponad 2 miliardy złotych. Jest to tym samym wzrost o ponad 210 mln złotych i 12 proc. rdr. Sieć Bricomarche wypracowała 700 mln złotych obrotów łącznej sprzedaży, co też jest wzrostem o niemal 11,5 procenta.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook