BuBu Bubble Tea z kolejnymi lokalami

24 paź 2022
Źródło: dlahandlu.pl, portalspozywczy.pl, coldsea.eu

BuBu Bubble Tea to marka franczyzowa, która pomimo tego, że debiut zaliczyła dopiero latem tego roku, już otwiera kolejne lokale.

BuBu Bubble Tea pierwszy lokal otworzyła w czerwcu tego roku, w Białymstoku. Do sieci dołączyły dwa kolejne, które otwarły się w Łomży nieco później. Na tym jednak nie koniec. Jeszcze w tym roku nowy lokal otworzy się dla mieszkańców Płocka. Będzie to wyspa handlowa w galerii w Płocku. Firma oferuje bowiem 3 modele współpracy: wspomnianą wyspę w galerii handlowej, punkt stacjonarny oraz mobilną przyczepę gastronomiczną.

Rośnie zainteresowanie franczyzobiorców właśnie tą marką. Dlaczego? Bo przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym można liczyć na dochodowy biznes. Do tego przygotowanie herbat bąbelkowych nie należy do skomplikowanych zadań, a przyszli franczyzobiorcy mogą liczyć na pełne przeszkolenie. Jest tu zatem zainteresowanie niejako dwutorowe – z jednej strony franczyza, która coraz bardziej przyciąga osoby szukające ciekawego pomysłu na biznes, z drugiej zaś kategoria herbat bąbelkowych, które podbiły cały świat.

Herbaty bąbelkowe mają ciekawą i wbrew pozorom długą historię. Do dziś trwają spory, kto tak naprawdę był pomysłodawcą tego herbacianego, oryginalnego napoju. Pewne jest jednak, że powstał on na Tajwanie w latach 80.

Klasyczna postać bąbelkowej herbaty pojawiła się w 1988 roku, a praktycznie do 2011 roku o bąbelkowym napoju wiedzieli tylko imigranci z Azji, którzy za oceanem zamieszkiwali lokalne Chinatown. Dziś mrożona herbata z Tajwanu znana jest już nie tylko w tamtych regionach, ale i na całym świecie, w tym w Polsce.

BuBu Bubble Tea to jedna z tych marek, dodatkowo działających w modelu franczyzy, która pozwala poznać konsumentom herbaciany napój w wydaniu bąbelków z rozmaitymi dodatkami i w ciekawych smakach. Informacje o otwarciu kolejnych lokali to dowód nie tylko na dynamiczny rozwój marki w Polsce, ale i na rosnące zainteresowanie samym produktem.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook