Kolejny franczyzowy Carrefour Express – komentarz dla Franczyza INFO

26 lut 2020
źródło: materiały prasowe

Na warszawskim Muranowie, przy ul. Jana Pawła II 41A został otwarty kolejny franczyzowy Carrefour Express.

Sklep otworzony został dzisiaj, tj. 26 lutego br. Punkt działa w koncepcie Carrefour Express Convenience. Jego powierzchnia liczy niecałe 80 metrów kwadratowych. Sklep działa w formacie ajencyjnym.

O komentarz dotyczący nowo powstałego formatu poprosiliśmy Biuro Prasowe Carrefour.

(...)Ajencja jest jedną z możliwych form współpracy oferowanych przez Carrefour. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z handlem, nie posiadają dużych środków na inwestycję w biznes i potrzebują wsparcia doświadczonego partnera, jakim jest Carrefour. Oferta ajencyjna została wprowadzona przez Carrefour w 2015 r. i, podobnie jak franczyzowa forma współpracy, rozwija się dynamicznie. Główną cechą ajencyjnej formy współpracy jest to, że w ajencji Carrefour to sieć pozostaje głównym inwestorem – posiada prawa do lokalu i opłaca koszty związane z jego adaptacją i wyposażeniem. Inwestycja, którą ponosi ajent, ogranicza się do zakupu drukarek fiskalnych oraz opłacenia koncesji na alkohol. Kandydat na ajenta powinien mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w sprzedaży. W ramach współpracy Carrefour zapewnia ajentom atrakcyjny system bonusowy, wsparcie doświadczonego zespołu doradców oraz zdefiniowany asortyment dopasowany do lokalizacji i potrzeb klienta. Zgodnie z założeniami tej oferty, docelowo, po pewnym czasie, ajent może zostać franczyzobiorcą  - komentuje Biuro Prasowe Carrefour.

Carrefour oferuje kilka konceptów franczyzy. Zarówno w formie małych sklepów, jak i dużych supermarketów i hipermarketów.

 

***

Polecamy także:

Lodolandia pojawi się w Hiszpanii

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook