Carrefour chce kupić Krakowski Kredens! Pizza Hut z własną kolekcją ubrań!

06 sie 2021

Carrefour chce przejąć Krakowski Kredens. MNIAMI z kolejną franczyzową lokalizacją, a Pizza Hut z własną kolekcją ubrań. To jest najnowszy flesz tygodnia od Franczyza INFO. Przeczytaj w skrócie!

1. Carrefour chce przejąć Krakowski Kredens!

Jak podaje portal money.pl, Carrefour to jedna ze spółek, które chcą przejąć majątek upadłej spółki Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska. Sieć chce zaoferować przejęcie na kwotę 2,5 mln zł. Przypomnijmy, że 22 czerwca 2021 br. sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki krakowski Kredens.

Krakowski Kredens

2.  "Placówki handlowe" mogą być otwarte w niedzielę, ale...

29 lipca br. trafił do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę i święta, którego celem jest wyeliminowanie "luk w ustawie". Projekt przewiduje, że w niehandlowe niedziele otwarte będą mogły być te placówki, w których działalność pocztowa będzie przeważająca.

3. MNIAMI z nowymi punktami franczyzowymi

Marka MNIAMI (Dolci Sapori) poinformowała na swoich social mediach o kolejnej franczyzowej lokalizacji. Tym razem mobilna paczkarnia pojawi się na terenie Radzymina.

4. Franczyza Żabki rośnie!

Żabka skupia już 7402 sklepy, co oznacza, że od lutego br. sieci udało się uruchomić aż 400 nowych lokalizacji.

żabka

5. Zdrowa Krowa wprowadza nowy koncept!

Sieć restauracji Zdrowa Krowa poszerza swoje portfolio o nowy koncept - street slow food, skierowany do klientów galerii handlowych. - W tym miejscu, obok smacznych burgerów w wersji mięsnej oraz wegańskiej, będziemy serwować też wyjątkowej jakości street foodowe jedzenie - mówi Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa. Koncept zadebiutuje w Centrum Handlowym  Libero w Katowicach.

6. Pizza Hut wprowadza własną kolekcję ubrań!

Jak podaje propertynews.pl, ta amerykańska sieć restauracji, wypuściła limitowaną edycję kolekcji ubrań pod nazwą:  „Pizza Hut Tastewear”. Kolekcja składa się z dresów, t-shirtów, klapek oraz kubków i kolorystyką przypomina design sieci. Kolekcja będzie dostępna w sklepie internetowym.

Carrefour chce kupić Krakowski Kredens! Pizza Hut z własną kolekcją ubrań!

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook