Circle K wprowadza kolejne korzyści dla klientów!

13 maj 2022

Atrakcyjne zniżki na paliwo, rabaty na kawę, Hot Dogi i myjnię to tylko część korzyści, które już od 11 maja są dostępne dla klientów programu EXTRA odwiedzających stacje Circle K. Flagowy program lojalnościowy EXTRA obchodzi 20. urodziny i z tej okazji sieć stacji przygotowała wiele ciekawych ofert dla jego uczestników.

Circle K wprowadza kolejne pozytywne zmiany dla klientów

Program EXTRA w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści podczas codziennych zakupów na stacjach paliw Circle K. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty na paliwo, kawę, Hot Dogi, wybrane produkty w sklepie oraz na myjnię. Zasady są proste – wystarczy zarejestrować się w programie EXTRA i tankować na stacjach Circle K, a vouchery z atrakcyjnymi rabatami zostaną przyznane automatycznie na konto uczestnika. Każde 50 litrów paliwa to dostęp do kolejnych korzyści. Już po zatankowaniu pierwszych 50 litrów klienci otrzymują zniżkę o wartości 10 gr/l na paliwa standardowe miles® i SupraGas lub 15 gr/l na paliwa premium milesPLUS®.

Dodatkowo po zatankowaniu w sumie 100 litrów uczestnik otrzymuje voucher z 50% rabatem na kawę lub Hot Doga, zaś przy 150 litrach klient może zaoszczędzić 50% na dowolnym programie myjni. Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma gratis w postaci darmowej kawy lub Hot Doga na powitanie oraz co roku prezent z okazji urodzin. Dodatkowo z kartą EXTRA można również zaoszczędzić podczas codziennych zakupów w sklepie stacyjnym i spróbować nowości z oferty gastronomicznej w jeszcze niższych cenach.

To jednak nie wszystko - za każde 30 transakcji zrealizowanych w sklepie Circle K, firma przekaże 1 zł na cele charytatywne.

- To dla nas wyjątkowy moment – program EXTRA działa już 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy liczne grono lojalnych uczestników, których każdego miesiąca przybywa kilkanaście tysięcy. Stale pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty i wprowadzamy kolejne korzyści. Tym razem  postanowiliśmy uruchomić program w zupełnie nowej odsłonie, aby zakupy na Circle K stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla stałych klientów. Stawiamy na korzyści i rabaty, które będą dostępne niemal natychmiast, bez długiego oczekiwania na zebranie odpowiedniej liczby punktów. Mamy nadzieję, że program EXTRA w takiej formie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy teraz jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze stacje Circle K. Zapraszamy! - mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook