CityFit Blue - nowy koncept franczyzowy na rynku fitness!

22 lip 2021
źródło: materiały prasowe

CityFit - sieć klubów fitness w swoim najnowszym komunikacie prasowym, poinformowała o planowanych otwarciach na 2022 rok oraz o wprowadzeniu nowego konceptu pod nazwą: CityFit Blue. 

CityFit Blue będzie konceptem klubów fitness o mniejszej powierzchni, działających w formacie lokali własnych, jak i franczyzowych. Pierwszy tego typu klub, zostanie otwarty wiosną 2022 r. i będzie znajdować się w Bydgoszczy, a dokładnie w Galerii Fordon, przy ul. Skarżyńskiego.

Prace nad konceptem CityFit Blue trwają, dlatego sieć nie podaje jeszcze szczegółów dotyczących nowego formatu, franczyzy i jej warunków.

CityFit Blue - nowy koncept franczyzowy na rynku fitness!

CityFit posiada obecnie 22 kluby w 15 miastach Polski. Kluby lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach.  Działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nowoczesna przestrzeń treningowa każdego klubu podzielona jest na strefy tematyczne i wyposażona w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness). Klienci mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook