Z zapowiedzi w działanie. CityFit Blue z pierwszym lokalem franczyzowym jeszcze w tym roku

27 mar 2022

Rok temu sieć klubów fitness CityFit poinformowała o planach rozszerzenia oferty o system franczyzowy. Teraz wiadomo, gdzie powstanie pierwszy lokal konceptu. Pojawi się jeszcze w tym roku w Puławach.

Informację te podało dlahandlu.pl. Głównym założeniem modelu biznesowego franczyzy CityFit Blue jest dopasowanie do klienta z mniejszych miast, o czym pisaliśmy już w zeszłym roku. Same obiekty również mogą mieć mniejsze powierzchnie niż standardowe kluby fitness tej sieci. Świadczyć mają jednak usługi tej samej jakości w nieco mniejszym formacie.

Czytaj również: Nowa oferta MNIAMI dla lokali gastronomicznych!

CityFit Blue zawita do Puław

Widać to będzie choćby w pierwszym lokalu CityFit Blue, który pojawi się w Puławach. Ma się on znajdować w Galerii Zielonej. Według zapowiedzi zawierać ma sześć stref treningowych (w tym strefę relaksu), a wyposażeniem mają się zająć firmy TechnoGym oraz Martix. Jaka będzie różnica między standardowym formatem klubu, a franczyzowym modelem w Puławach? Główną będzie to, że CityFit Blue nie jest dostępny całą dobę. Wejść będzie można wyłącznie w godzinach pracy recepcji.

CityFit

Czytaj również: Sieć Żabka uruchomiła platformę z ofertami pracy dla obywateli Ukrainy!

Co wyróżnia standardowe kluby CityFit?

Przede wszystkim wnętrza mieszczące się na powierzchni od 1400 do aż 3200 m2. Podzielone są one na strefy treningowe (w największym klubie jest ich aż czternaście), wyposażone w sprzęt marek premium. Można także korzystać z zajęć grupowych w cenie karnetu. Do tego koncept oferuje elastyczne warunki członkostwa i przejrzyste zasady. To wszystko 24h/7 dni w tygodniu.

CityFit posiada obecnie 22 kluby w 15 miastach Polski. Kluby zlokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Klienci mają do dyspozycji udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Redakcję
facebook