Crazy Dog otwiera się w Świnoujściu!

06 maj 2022

Z początkiem maja na Promenadzie w Świnoujściu otworzył się lokal Crazy Dog – nowej marki franczyzowej od Multi Ice Group. Serwuje on hot dogi premium, stworzone z wysokiej jakości składników, zapiekanki, a także zimne napoje. W menu znajdują się też propozycje dla wegetarian.

Crazy Dog otwiera swoją działalność w Świnojściu!

Crazy Dog to franczyza oparta na modelu mobilnej, nowoczesnej przyczepy gastronomicznej. Wyróżnia ją designerski wygląd oraz ciekawa identyfikacja wizualna. Ale najważniejszymi elementami, które przyciągają gości, są rodzaj i jakość dań, jakie można tam dostać.

– W Crazy Dog powracamy do street foodu w najlepszym wydaniu. Rzemieślnicze pieczywo, kiełbaska, która faktycznie jest kiełbaską, a nie przepełnioną chemią parówką, do tego świeże, chrupiące warzywa od lokalnych dostawców i pyszne sosy. Tak przygotowanymi hot dogami może zajadać się absolutnie cała rodzina. I to bez wyrzutów sumienia – mówi Katarzyna Czapnik, przedstawicielka sieci.

Jeden z pierwszych lokali Crazy Dog otworzył się już z początkiem maja tego roku w Świnoujściu. Miasto to jest popularnym kierunkiem wakacyjnych podróży Polaków. Przyczepa usytuowana jest przy Promenadzie, którą w sezonie spaceruje mnóstwo mieszkańców i turystów nie tylko z całego kraju, ale też z zagranicy.

– Jesteśmy przekonani, że dzięki tej świetnej lokalizacji lokal odniesie sukces i będzie się cieszył dużą popularnością. Majówka to taki symboliczny start sezonu i czas pierwszych dłuższych urlopów. Dlatego podczas otwarcia Crazy Dog nie zabrakło atrakcji dla klientów czy specjalnych promocji – zachęca Katarzyna Czapnik.

Montujesz przyczepę i rozpoczynasz sprzedaż

Franczyza Crazy Dog oparta jest na prostych i jasnych zasadach. Inwestycja zaczyna się już od 25 tys. złotych – w tej cenie partnerzy otrzymują lokal gotowy do rozpoczęcia działalności. Przyczepa montowana jest we wskazanym miejscu – co ważne – bez ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Każdy punkt wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia, zabudowę oraz przyłącza. Wystarczy przeszkolić pracowników, dokonać zatowarowania i już – pierwsi klienci mogą cieszyć się swoimi hot dogami.

Przyczepa wykonana jest z solidnych materiałów, dzięki czemu może działać przez cały rok. Jest także mobilna, co oznacza, że właściciel nie musi być przywiązany do konkretnego miejsca.

– Nasza propozycja to szybki, elastyczny biznes na kołach, który daje naprawdę wiele możliwości. Co ważne, aby rozpocząć z nami współpracę, nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu gastronomii czy firmy. Wystarczą chęci do działania i zaangażowanie. Pomagamy franczyzobiorcom na wszystkich etapach inwestycji – w otrzymaniu dofinansowania, leasingu, kredytu, w poszukiwaniu lokalizacji czy podczas zwykłej, codziennej pracy – przekonuje przedstawicielka sieci.

Właścicielem Crazy Dog jest Multi Ice Group – firma z ponad 18-letnim doświadczeniem w kreowaniu marek franczyzowych w Polsce. Pod jej skrzydłami działają m.in. LodyBonano, “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich czy Dr Kluczyk. Współpracuje z blisko 300 partnerami w kraju, którzy rozwijają swoje biznesy pod różnymi szyldami.

Materiał partnera

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook