CUK Ubezpieczenia i Fines łączą siły!

02 lip 2020
źródło: PULS BIZNESU

Znany broker ubezpieczeniowy (CUK Ubezpieczenia) został partnerem strategicznym równie znanego na polskim rynku brokera kredytowego - firmy Fines.

CUK Ubezpieczenia, multiagencja ubezpieczeniowa, która działa na rynku od 9 lat nawiązała współpracę z firmą Fines, która działa głównie za pomocą swoich franczyzowych i ajencyjnych placówek. Współpraca będzie dotyczyła sprzedaży polis. Na mocy podpisanego porozumienia CUK zapewni wspólnikowi zaplecze produktowe oraz wesprze w kwestiach technologicznych i merytorycznych.

— Nasza współpraca to spore wydarzenie na rynku usług finansowych. Dla CUK to szansa na dotarcie z ofertą ubezpieczeniową poprzez dobrze zorganizowaną i jedną z największych w Polsce sieci doradztwa finansowego. Dzięki naszym autorskim systemom do ofertowania [porównywarka — red.] oraz szerokiej ofercie doradcy Fines będą mogli kompleksowo zabezpieczyć u swoich klientów ryzyko ubezpieczeniowe — mówi Jacek Byliński, prezes multiagencji CUK.

— Konsekwentnie od kilku lat budujemy lokalne centra finansów, oferując naszym klientom kredyty, pożyczki, płatności masowe, leasing, a także ubezpieczenia. Współpraca strategiczna z CUK Ubezpieczenia to dla nas kolejny krok w rozwoju oferty — mówi Piotr Przedlacki, prezes firmy Fines.

Obie wyżej wymienione firmy działają w modelu franczyzowym. Sieć Fines działa od 2005 roku zarówno w formie placówek franczyzowych jak i ajencyjnych, czy za pośrednictwem mobilnych agentów. Oferuje ofertę wielu znanych banków i firm pozabankowych. CUK Ubezpieczenia umożliwia prowadzenie agencji ubezpieczeniowej w formacie franczyzowym i partnerskim.

***

Polecamy także:

Know-how w biznesie opartym na franczyzie – część 3

Know-how w biznesie opartym na franczyzie – część 3

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook