Dawne lokale McDonald's w Rosji już niedługo będą otwarte

09 cze 2022

Już w połowie czerwca minimum 15 restauracji w Moskwie, które wcześniej należały do sieci McDonald's zostanie otwartych pod zupełnie nowym szyldem. Przypomnijmy, że McDonald's podjął decyzję o wycofaniu się z Rosji, przez co na miejscu placówek sieci pojawią się zupełnie nowe lokale pod zmienioną nazwą.

McDonald's w Rosji wraca do gry pod nową nazwą

McDonald's decyzję o sprzedaży swoich lokali w Rosji podjął w połowie maja. Te zostały kupione przez lokalnego partnera franczyzowego Alexandra Govorowa. Przedsiębiorca teraz postanowił rozwijać sieć fast foodową pod nową marką w tych samych lokalach, ku uciesze rosyjskich obywateli.

Z informacji przedstawionych przez agencję TASS wynika, że już 12 czerwca w Moskwie ma wystartować 15 lokali, które wcześniej należały do sieci McDonald's. Na opakowaniach produktów sprzedawanych w nowej sieci ma nie być charakterystycznych dla Maka żółtych łuków litery M, a nazwy burgerów i innych produktów będą pozbawione przedrostka "Mc".

W menu nowej restauracji fastfoodowej mają pojawić się takie przekąśki jak chociażby Chicken Premier, Nuggets czy burger Grande. Pełne menu będzie dostępne już po wystartowaniu restauracji pod nowym szyldem, którego nazwa jak na razie nie jest znana.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook