Delikatesy Centrum bez wkładu własnego?

14 cze 2020
źródło: dlahandlu.pl

Eurocash, operator sieci Delikatesy Centrum chce rozwijać sieć w formie agencyjnej. Z uwagi na zaplanowaną strategię stara się wprowadzić dodatkowe profity dla potencjalnych zainteresowanych. 

Osobom, które do 31 października podpiszą umowę na prowadzenie sklepu, sieć oferuje między innymi 25 tysięcy przychodu przez rok, jeśli będą określone warunki umowy. Sieć zapewnia także, że agent nie będzie ponosił kosztów wkładu własnego i będzie mógł decydować co do prowadzenia sklepu w niedzielę. W ramach tego modelu sieć oferuje przedsiębiorcom: lokalizację, wyposażenie i asortyment, wsparcie marketingowe oraz dostęp do szkoleń.

Te wszystkie obietnice związane są między innymi ze strategią ekspansyjną Delikatesów Centrum, która do 2023 roku ma być powiększona aż o 900 nowych punktów. Dla niektórych analityków może być to nieprawdopodobne lub możliwe tylko przy zwiększeniu atrakcyjności modelu lub wprowadzeniu nowych zasobów.

Sieć Delikatesy Centrum działa od 1999 roku i  liczy obecnie około 1560 sklepów. Sieć oferuje zarówno współpracę agencyjną i franczyzową.

***

Polecamy także:

Orlen przejmie kioski Ruch

Orlen przejmie kioski Ruch

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook