Dlaczego warto otworzyć punkt dedykowany w sieci Furgonetka Punkt?

28 cze 2022

Jeśli szukasz sprawdzonego modelu franczyzowego, aby rozkręcić biznes szybko i na jasnych zasadach, dołącz do branży kurierskiej. Otwórz placówkę świadczącą usługi nadawania i odbierania przesyłek, nawiązując współpracę z siecią Furgonetka Punkt. Dowiedz się, dlaczego warto rozpocząć działalność jako punkt dedykowany. 

Jak działają punkty dedykowane? 

Punkty dedykowane w sieci Furgonetka Punkt specjalizują się przede wszystkim w obsłudze przesyłek od kilkunastu różnych przewoźników. Oprócz tego oferują m.in. usługi dodatkowe i sprzedaż materiałów do pakowania, a także mogą współpracować z operatorami kurierskimi, poszerzając swoją ofertę. 

Jak to działa w skrócie? Otwierasz punkt kurierski, udostępniasz klientom możliwość nadawania przesyłek i zarabiasz na każdej z nich. A od Furgonetki otrzymujesz potrzebne wsparcie na każdym etapie współpracy – od momentu startu Twojego Punktu, aż po jego bieżącą działalność. 

Jak nawiązać współpracę z siecią Furgonetka Punkt? Cały proces jest bardzo prosty i obejmuje zaledwie kilka kroków: 

  1. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy.
  2. Kontaktuje się z Tobą specjalista w temacie franczyzy, aby omówić szczegóły i dopełnić formalności.
  3. Podpisujecie umowę.
  4. Po opłaceniu pakietu startowego, bierzesz udział w szkoleniu wprowadzającym i otrzymujesz dostęp do bazy wiedzy z aktualnymi materiałami szkoleniowymi.
  5. Otwierasz własny punkt kurierski, gdzie klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu usług.

Jakie korzyści zapewni Ci sieć Furgonetka Punkt?

Otwierając punkt dedykowany, inwestujesz raz – bez abonamentu i opłat dodatkowych. W zamian otrzymujesz elastyczny model biznesowy, który działa na sprawdzonych zasadach. Prowadzisz placówkę w 100% samodzielnie, ale możesz liczyć na pomoc ze strony sieci. Oprócz tego zyskujesz także wiele innych korzyści. 

Niezbędne szkolenia i know-how

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie punktu dedykowanego, weźmiesz udział w 2-dniowym szkoleniu z doświadczonymi specjalistami. Uzyskasz także dostęp do platformy online z bazą wiedzy, do której możesz zaglądać w każdej chwili. Znajdziesz tam aktualności, praktyczne wskazówki i manuale dot. obsługi systemu. Jako Partner sieci do dyspozycji będziesz mieć również dedykowaną infolinię BOK. 

Materiały promocyjne i narzędzia do pracy 

W ramach pakietu startowego otrzymasz również komplet materiałów promocyjnych – m.in. certyfikat Punktu Dedykowanego, projekt witryny na miarę, folię do oklejenia lokalu, długopisy, wizytówki, ulotki, flagi reklamowe, potykacz i cennik dla Klientów na tablicy PCV. Sieć przekaże Ci także niezbędne narzędzia do obsługi Punktu, m.in. wagę z legalizacją, skaner kodów kreskowych oraz miarkę i taśmy pakowe z logo Furgonetki. 

Opcja dodatkowych zarobków

Będąc członkiem sieci Furgonetka Punkt, możesz też nawiązać współpracę z sieciami operatorów kurierskich, m.in. Allegro One, GLS, ORLEN Paczka, UPS i DHL Express. Dzięki temu pojawisz się na mapach ich punktów kurierskich, dotrzesz do nowych klientów i zyskasz dodatkowe dochody, obsługując kolejne paczki z gotowymi etykietami. 

Punkty dedykowane zyskują także dostęp do specjalnego Programu Partnerskiego. Na czym to polega? Polecasz usługi Furgonetki zaprzyjaźnionym firmom, a za przesyłki nadane z udostępnionego cennika, otrzymasz prowizję.

Podsumowanie

Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes, postaw na rozwój z siecią Furgonetka Punkt i dołączenie do prężnie działającej branży kurierskiej. Oferuj klientom opcję nadawania przesyłek i usługi dodatkowe, zarabiając na każdej z nich. 

materiał partnera

Czytaj także: 5 powodów, aby otworzyć punkt kurierski w sieci franczyzowej Furgonetka Punkt

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook