Dr Kluczyk: rusza dochodowa franczyza dla każdego!

18 lis 2021
artykuł sponsorowany

Dr Kluczyk to nowoczesny punkt kodowania i dorabiania kluczy – samochodowych oraz domowych. W ramach franczyzy, partnerzy otrzymują w pełni wyposażoną mobilną przyczepę z nowoczesnym sprzętem i oprogramowaniem. Minimalny wkład własny to 25 tys. zł. Miesięczne zyski zaczynają się natomiast od 10 tys. zł.

Dr Kluczyk to koncept stworzony dla osób poszukujących dochodowego biznesu z niewielką kwotą inwestycji, oparty na jasnych zasadach. To jedyna tak kompleksowa oferta w branży rzemieślniczej – nasi partnerzy nie muszą zajmować się adaptacją lokalu, zakupem sprzętu czy doborem odpowiedniej lokalizacji. Otrzymują w pakiecie mobilną przyczepę gotową do zarabiania, dodatkowo mogą skorzystać z wybranych przez nas lokalizacji, sprawdzonych pod kątem atrakcyjności tłumaczy Katarzyna Czapnik, manager do spraw rozwoju sieci – Tego typu punkty nie muszą kojarzyć się z małymi lokalami ukrytymi w zaułkach osiedli. Nasza franczyza udowadnia, że mogą to być nowoczesne, ciekawe wizualnie placówki, oferujące jednocześnie usługi na najwyższym poziomie dodaje.

Aby przyłączyć się do sieci, nie trzeba posiadać wiedzy czy doświadczenia z zakresu dorabiania kluczy. Franczyzobiorca przechodzi szczegółowe szkolenie, a na wszystkich etapach współpracy może liczyć na wsparcie indywidualnego opiekuna. Wykształcenie techniczne także nie jest konieczne. To prosty i przyjemny zawód – absolutnie dla każdego.

Oprócz atrakcyjnego, całorocznego lokalu i wysokiej jakości sprzętu, oferujemy także pomoc w uzyskaniu finansowania poprzez leasing czy dotację. Pomagamy ponadto zbudować bazę klientów zarówno tych indywidualnych, jak i hurtowych – czyli szkół, urzędów, deweloperów dodaje przedstawicielka Dr Kluczyk.

Dr Kluczyk dopiero debiutuje na rynku, jednak model biznesowy marki oparty jest na innowacyjnych franczyzach Multi Ice Group. Firma posiada ponad 18-letnie doświadczenie w kreowaniu i zarządzaniu nowoczesnymi franczyzami. Obecnie w całej Polsce jest z nią związanych ponad 300 partnerów.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy wiele autorskich modeli franczyzowych dla różnych branż. Obecnie widzimy ogromny potencjał w rynku, jakim jest dorabianie kluczy. To niszowa, a zarazem wysokomarżowa usługa, na którą jest w Polsce duże zapotrzebowanie. Dlatego jesteśmy przekonani, że każdy zaangażowany franczyzobiorca będzie mógł liczyć na spore zyskipodsumowuje Katarzyna Czapnik.

Więcej informacji na temat Dr Kluczyk znajdziesz na stronie: https://drkluczyk.pl/ lub pod numerem telefonu: +48 570 303 032.

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook