Drugi franczyzowy sklep sieci VIVE Profit!

07 lut 2022
źródło: materiały prasowe

11 lutego będzie miało miejsce otwarcie franczyzowego sklepu sieci VIVE Profit. Nowy punkt znajduje się przy ul. Podkarpackiej 3 C w budynku sklepu „Majster” w Krośnie. 

Sklep w Krośnie jest drugim franczyzowym second handem tej sieci. Łącznie pod tym szyldem funkcjonuje ponad 45 punktów, w których klienci mogą kupić odzież używaną, importowaną z Europy Zachodniej. W asortymencie sklepów można znaleźć także chemię gospodarczą.

Właścicielem sieci sklepów VIVE Profit jest spółka VIVE Textile Recycling. Pierwszy sklep pod tym szyldem powstał w 1995 roku w Kielcach. Sieć stale się rozwija, poszukując nowych lokalizacji dla nowych sklepów - w tym w formacie współpracy franczyzowej.

Jak wygląda franczyza sklepu VIVE Profit?

Przed rozpoczęciem współpracy, przedstawiciel franczyzodawcy wykonuje audyt lokalizacji, sprawdzając potencjał danego miejsca. Najlepiej, aby wielkość lokalu wynosiła około 150 m2. Dużym atutem jest także posiadanie lokalu w sąsiedztwie z osiedlami czy przystankami komunikacji miejskiej. Po opracowaniu projektu sklepu, lokal zostaje przygotowany pod „pod klucz”. Sieć zapewnia obsługę logistyczną i pełne zatowarowanie sklepu w modelu depozytowym, co oznacza, że franczyzobiorca nie musi inwestować w produkty własnych pieniędzy.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook