Franczyza 2.0. Jak rozpoznać dobrą franczyzę? Rozmowy o franczyzie podczas wydarzenia konferencyjnego na PGE Narodowym

10 wrz 2021
materiał partnerski

Czy w polskim biznesie istnieje przestrzeń do merytorycznej dyskusji na temat dobrze poukładanych systemów franczyzowych? Czy jest w nim miejsce do rozmów o strategicznym rozwoju, edukacji i technologii? Czy jego przedstawiciele chcą dzielić się dobrymi praktykami i pokazywać, czym tak naprawdę jest dobra franczyza? Wydarzenie Franczyza 2.0 Workshop udowodniło, że tak!

Wydarzenie konferencyjne Franczyza 2.0 Workshop Strategia. Edukacja. Technologia. odbyło się w minioną sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie jako część Targów Franczyza Expo. Wydarzenie zgromadziło wiele osobistości ze świata biznesu, stając się katalizatorem żywej dyskusji na temat tego, jak powinny wyglądać nowoczesne, skalujące się sieci franczyzowe. Uczestnicy paneli dyskusyjnych rozmawiali o tym, jak na trzech filarach Strategii, Edukacji i Technologii zbudować nową jakość i podnieść efektywność przedsiębiorstw działających we franczyzie. Paneliści dotknęli także tematu zarabiania, stylu życia oraz kultury współtworzenia we franczyzie.

Inicjatywa przyciągnęła wielu słuchaczy - zarówno w wersji stacjonarnej, jak i podczas transmisji online. Spotkała się także z bardzo pozytywnym odbiorem rynku, dając początek wielu (miejmy nadzieje - owocnym) relacjom biznesowym.

Wydarzenie konferencyjne jako flagowa inicjatywa projektu Franczyza 2.0 Strategia. Edukacja. Technologia.

Franczyza 2.0 Workshop to część projektu pod nazwą Franczyza 2.0, którego celem jest zbudowanie zintegrowanego ekosystemu dialogu i partnerstwa we franczyzie. Projekt angażuje wielu interesariuszy obecnych w tej przestrzeni biznesowej - od franczyzodawców i franczyzobiorców, przez fundusze VC, po instytucje państwowe i NGOs. Pomysłodawczynią i Autorką tego projektu jest Monika Ferreira - Founding Partner i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy.

Pozostając w duchu dialogu i owocnej współpracy, zapraszamy do skorzystania z programu Franchise 2.0 for the Future w ramach Waszych organizacji. Jest to program budowania trwałych sieci franczyzowych, które tworzą bezpieczne środowisko współpracy dla swoich franczyzobiorców.

Kogo zapraszamy do udziału w programie?

  • spółki wzrostu, które chcą się rozwijać w modelu franczyzy - zbudować swój system;
  • sieci franczyzowe, które chcą przeprowadzić renowację swojego systemu i sięgnąć po wyższy poziom rozwoju organizacyjnego w zakresie strategii, operacji i finansów.

Bezpłatną konsultację można zamówić na stronie internetowej I’GS In Good Strategy. 

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook