Monika Ferreira

Doradca Strategiczny & Partner Zarządzający w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Senior Menedżer, długoletni Przedsiębiorca.

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorca na rynku sieci franczyzowych – ponad 11 letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN. Doświadczenie jako COO i Doradca Strategiczny w firmie doradczej – odpowiedzialność za zarządzanie strategiczne, formułowanie i operacjonalizację strategii długofalowego rozwoju, rozwój produktów i usług doradczych, budowanie marek.

Pani Monika jest ekspertem w dziedzinie doradztwa strategicznego, doradztwa franczyzowego i strategicznego doradztwa marketingowego. Posiada doświadczenie w rozwijaniu długoterminowych strategii przedsiębiorstw, tworzeniu modeli biznesowych, przygotowywaniu strategii operacyjnych – w zakresie strategicznego marketingu holistycznego, PR i sprzedaży oraz doświadczenie w rozwijaniu produktów i usług.

Stworzyła i opatentowała autorską metodę nauczania języków obcych, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. W 2014 roku z sukcesem sprzedała ZCP (zorganizowaną część przedsiębiorstwa) - własną szkołę językową jednemu z Franczyzobiorców, dwa lata później przeprowadziła udaną transakcję sprzedaży swojej sieci franczyzowej inwestorowi branżowemu. Po akwizycji Spółki przez półtora roku przeprowadzała proces jej integracji ze strukturami inwestora. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”. Absolwentka Marketingu w Szkole Głównej Handlowej i Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie doktorantka w dziedzinie zarządzania strategicznego.

Specjalizacje:

Doradztwo strategiczne

Strategiczne doradztwo franczyzowe i budowanie sieci franczyzowych

Strategie skalowania, modele biznesowe

Strategiczne doradztwo marketingowe.

Mail: monika.ferreira@ingoodstrategy.com

Mobile: 0048 570 220 035

facebook