Elektryczne hulajnogi na minuty - pomysł na franczyzowy biznes!

07 kw. 2021
artykuł partnerski (sponsorowany)

Elektryczne hulajnogi na minuty już na stałe zagościły jako środek transportu w wielu polskich miastach. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem i stanowią realną konkurencję dla rowerów miejskich. Krakowski Hulaj, który swoją działalność rozpoczął niespełna 3 lata temu, może pochwalić się nie tylko ponad setką tysięcy ściągniętych aplikacji, czy ponad milionem przejechanych kilometrów. Od 2020 roku zaczęli dzielić się swoim pomysłem i dali szansę franczyzobiorcom, by ci stali się częścią tego niezwykle prężnie rozwijającego się projektu.

Przeczytaj także: Biznes na minuty!

Zapytaliśmy Hulaj dlaczego właśnie hulajnogi:

- To połączenie zdrowego trybu życia, eko postawy i możliwości nowoczesnych technologii, a to jak widzimy, sprawdzony sposób na sukces - mówi pomysłodawca Mariusz Kopytko - Hulajnogi to ekologiczny i bezpieczny środek transportu osobistego. Oferuje możliwość szybkiego przejazdu przez zatłoczone miasto. Nie stoisz w korkach, dbasz o środowisko, a to wszystko w bardzo dobrej cenie! - dodaje.

Hulaj deklaruje, że ekologia jest dla nich niezwykle istotna. W sytuacji globalnego kryzysu klimatycznego, to właśnie proekologiczny aspekt działalności Hulaj jest przejawem troski o jeden z najważniejszych obszarów ludzkiej odpowiedzialności.

Elektryczne hulajnogi na minuty - pomysł na franczyzowy biznes!

- Kontynuowanie i promowanie gospodarki współdzielenia jest bardzo ważne ze względów ekologicznych. Musimy się dzielić tym, co mamy, ponieważ zasoby naszej planety nie są nieograniczone i w pewnym momencie się skończą. Im więcej współdzielimy - tym więcej oszczędzamy zasobów - mówi Mariusz Kopytko.

Hulaj rozpoczyna sezon 2021 z rozmachem i poszerza swoją działalność - elektryczne hulajnogi z Krakowa pojawią się w dwóch nowych lokalizacjach. Prywatny inwestor z województwa zachodniopomorskiego podpisał z Hulaj umowę i już od 1 kwietnia hulać będą mogli mieszkańcy Świnoujścia. Zgodnie z trendem obecnym w dużych miastach całej Polski, na uruchomienie systemu wypożyczania elektrycznych hulajnóg na minuty zdecydowała się również gmina Ciechanów.

Elektryczne hulajnogi na minuty - pomysł na franczyzowy biznes!

- Franczyzobiorcą nie musi być prywatny inwestor. Sieć podpisała umowę z Miastem Ciechanów, gdzie już od 1 czerwca będzie można korzystać z możliwości elektrycznych hulajnóg. Hulaj oferuje swoim partnerom franczyzowym pełne wsparcie techniczne, pomoc przy rekrutacji zespołu oraz pakiet szkoleń dla pracowników, które będą pomocne w codziennym prowadzeniu biznesu - dodaje Mariusz Kopytko.

Sieć planuje dalszy rozwój franczyzy, nabór dla zainteresowanych trwa, a firma deklaruje, że jest w trakcie rozmów z kolejnymi przedsiębiorcami.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook