Eurocash przejmuje kontrolę nad franczyzobiorcami Delikatesów Centrum

22 cze 2020
źródło: dlahandlu.pl

Grupa Eurocash otrzymała zgodę od prezesa UOKiK na przejęcie wyłącznej kontroli nad swoimi franczyzobiorcami - firmą FHC-2 sp. z o.o. oraz Madas sp. z o.o.

Na początku czerwca br. po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego wszczętego na wniosek Eurocash, wydano zgodę na przejęcie przez tą spółkę wyłącznej kontroli nad FHC-2 sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie oraz Madas sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie.

Jest to kolejna tego typu transakcja zawarta przez Eurocash z franczyzobiorcą sieci Delikatesy Centrum. Intencją tych mariaży jest zapewnienie naszym długoletnim partnerom środków, które z jednej strony zapewnią im stabilność i bezpieczeństwo finansowe, a z drugiej umożliwią dalszy rozwój prowadzonych przez nich biznesów. Grupa Eurocash umacnia natomiast relacje z odbiorcami mającymi znaczący wpływ na rozwój sieci franczyzowej Delikatesy Centrummówił w 2016 r. Jacek Owczarek, członek zarządu Eurocash.

Delikatesy Centrum to franczyzowa sieć, która działa od 1999 roku, która pod koniec 2019 roku liczyła 1565 placówek (w tym 576 sklepów własnych).

***

Polecamy także:

Sieci franczyzowe laureatami w konkursie "Retailer of the Year 2019"!

Sieci franczyzowe laureatami w konkursie "Retailer of the Year 2019"!

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook