Eurocash szuka pracowników w całej Polsce!

05 kw. 2020

Grupa Eurocash - operator sklepów franczyzowych rozpoczyna intensywną kampanię rekrutacyjną. Firma szuka pracowników do pracy zarówno w sklepach franczyzowych, hurtowniach, jak i centrach dystrybucyjnych. Oferta skierowana jest do całej Polski.

Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się hurtową i detaliczną dystrybucją produktów FMCG. W obecnych warunkach cała nasza organizacja pracuje na zwiększonych obrotach. Nasi pracownicy i klienci – właściciele niezależnych sklepów spożywczych - robią wszystko, by zapewnić milionom Polaków dostęp do żywności. Aby móc realizować tę misję, potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, dlatego aktualnie poszukujemy ponad 2 000 pracowników. Rekrutujemy do pracy w naszych hurtowniach, centrach dystrybucyjnych i sklepach, jak również do placówek naszych klientów, którzy zmagają się z brakami kadrowymi. W obecnych warunkach naszym priorytetem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Na bieżąco we wdrażaniu najlepszych praktyk wspieramy również naszych klientów – mówi Katarzyna Kopaczewska, członek zarządu Grupy Eurocash.

Spółka poszukuje 180 pracowników do hurtowni cash&carry, do pracy przy kasie, przy wykładaniu towaru, obsługi wózków widłowych czy rozładunku dostaw. Eurocash poszukuje magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników administracyjnych, pracowników sklepów spożywczych, które działają w ramach sieci: Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Gama, Euro Sklep i sklepów abc.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, powinny zadzwonić na specjalną infolinię pod nr 507 001 051, lub napisać na pracaweurocash@eurocash.pl. Po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy rekrutacyjnej, kandydat/ka, w zależności od doświadczenia zawodowego, kompetencji i lokalizacji, zostanie skierowany/a dalej do odpowiedniej placówki.

Grupa Eurocash to polska firma, działająca od 25-lat i zatrudniająca aktualnie 22,5 tysięcy osób. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 16 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben oraz Kontigo. Łącznie blisko 15% żywności sprzedawanej w polskich sklepach przechodzi przez centra dystrybucyjne i hurtownie Grupy Eurocash. Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***

Polecamy także:

Franczyzowy Gigant wesprze seniorów w całej Polsce!

Franczyzowy Gigant wesprze seniorów w całej Polsce!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook