FOTORELACJA z Targów Franczyza Expo!

05 mar 2022

Jesteśmy na terenie PGE Narodowego, gdzie odbywa się kolejna edycja Targów Franczyza EXPO. Co ciekawego odkryliśmy w tym roku? Jakich wystawców spotkaliśmy? Zapraszamy na fotorelację!

Podążając wystawowymi alejkami, można zauważyć, że Strefa Franczyza Expo podzielona jest na 3 sektory. Jednym z nich są właśnie stanowiska wystawców, które prowadzą do sektora edukacyjnego. Te same alejki prowadzą także do sektora Franczyza 2.0 - wydarzenia współtowarzyszącego, organizowanego przez firmę I'GS  In Good Strategy.

Znane brandy i debiuty

Spacerując alejkami wystawców, zauważyliśmy zarówno rozpoznawalne marki franczyzowe, takie jak Żabka, Intermarche, Auchan, Epaka, RE/MAX Polska, Spar, jak i wiele nowości, które śmiało można nazwać "debiutantami" franczyzowego rynku. Znaleźliśmy zarówno koncepty, które wymagają większego kapitału lub efektywnie poszukują nieprzypadkowych inwestorów/franczyzobiorców, jak i biznesy o mniejszej inwestycji i niewymagające szczególnych kompetencji.

Co nas zaskoczyło?

Wystawcy odrobili lekcje z prezentacji a niektóre stoiska naprawdę zachwycają. Zaangażowane osoby w prezentację marki, utożsamiały się z prezentowanym przez nie konceptem. Nie zabrakło także degustacji czy testów.

Targi trwają do 17.00 Chcesz zobaczyć więcej? Śledź naszego Instagrama! https://www.instagram.com/franczyza_info/

 

Portal Franczyza EXPO jest PARTNEREM MEDIALNYM tego wydarzenia.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook