Franczyza Al. Capone rośnie! Żabka odbiera złotą nagrodę! (flesz tygodnia)

22 paź 2021
źródło: materiały prasowe/Linkedin

Franczyza Al.Capone, Moya i Xtreme Fitness Gyms powiększyła się o nowe lokalizacje! Żabka otrzymała nagrodę Złotego Lauru Super Biznesu. Eurocash ma zgodę UOKIK na przejęcie Arhelan. To jest najnowszy flesz tygodnia. Przeczytaj w skrócie. 

1. Moya większa o nowe franczyzowe stacje!

Anwim S.A. w tym roku uruchomił 44 nowe stacje Moya i tym samym posiada już 347 punktów. Ostatnio otwarte stacje paliw znajdują się w Krośnie i Poniatowie i działają w modelu franczyzowym. Oba punkty wyposażone są w sklepy convenience.

moya

2. Franczyza Al.Capone powiększyła się o kolejne punkty!

Sieć Al.Capone podsumowała otwarcia sklepów z minionych dwóch miesięcy. Łącznie pod szyldem tej marki działa już 82 specjalistycznych sklepów z alkoholem, w tym 49 to punkty franczyzowe.

Najnowszy Al. Capone mieści się przy ul. Braci Saków 25 w Tarnowie.

Franczyza Al. Capone rośnie! Żabka odbiera złotą nagrodę! (flesz tygodnia)

3.  Eurocash ma zgodę na przejęcie Arhelan! 

Zarząd Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach ("Eurocash"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 3/2021 z dnia 11.03.2021 r., informuje, że w dniu 21.10.2021 r., otrzymał zawiadomienie od Arhelan sp. z o.o. („Arhelan”) o zakończeniu procesu restrukturyzacji wewnętrznej Arhelan, obejmującej (i) przekształcenie formy prawnej Arhelan w spółkę z o.o., (ii) przeniesienie jej nieruchomości do odrębnego podmiotu oraz (iii) przeniesienie udziałów w Arhelan do jedynego wspólnika, stanowiącej jeden z warunków zawieszających w transakcji dotyczącej nabycia przez Eurocash 49% udziałów w Arhelan (a docelowo 50% udziałów) oraz współpracy Arhelan z Grupą Eurocash, w tym zawarcia pomiędzy Arhelan oraz Eurocash Franczyza sp. z o.o. umowy franczyzowej („Transakcja”). Na skutek zrealizowania się powyższego warunku zawieszającego, nastąpiło spełnienie się wszystkich warunków zawieszających dokonanie Transakcji - czytamy w komunikacie opublikowanym na portalu money.pl

Franczyza Al. Capone rośnie! Żabka odbiera złotą nagrodę! (flesz tygodnia)

4. Xtreme Fitness Franchise z nowym klubem!

Pod szyldem Xtreme Fitness Gyms uruchomiono kolejny franczyzowy klub fitness. Nowy obiekt zlokalizowany jest w Piekarach Śląskich.

5. Żabka otrzymała nagrodę Złotego Lauru Super Biznesu

Sieć Żabka otrzymała nagrodę Złotego Lauru Super Biznesu w kategorii "wspieranie rozwoju przedsiębiorczości". Statuetkę odebrał Tomasz Suchański - CEO Grupy.

Franczyza Al. Capone rośnie! Żabka odbiera złotą nagrodę! (flesz tygodnia)

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook