Franczyza Biedronki powoli rośnie! Sieć otwiera drugi sklep franczyzowy!

31 mar 2021
źródło: materiały prasowe

Franczyza Biedronki rośnie. 30 marca br., sieć otworzyła drugi sklep franczyzowy, który mieści się w Różyńcu w województwie dolnośląskim. 

Sklep Biedronka w Różyńcu  zaprojektowany jest zgodnie z najnowszym standardem sieci. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Dla wygody klientów wprowadzony został podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niższej temperaturze. Zastosowane zostało oświetlenie typu LED, zarówno w środku, jak i na zewnątrz, sklep wyposażono też w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Nowa placówka posiada też inteligentny system komunikacji dźwiękowej, informujący o aktualnych promocjach, wolnych kasach czy wypieku świeżego pieczywa. Sala sprzedaży tej placówki to ok. 600 m2. Swój nowoczesny i przestronny wygląd placówka zawdzięcza też zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można kupić także świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. W nowej placówce znajdują się 4 kasy tradycyjne - czytamy w komunikacie wystosowanym przez Biedronkę.

- Kolejna franczyzowa placówka sieci Biedronka to dowód na to, że Biedronka chce być blisko lokalnych społeczności. Współpraca na zasadzie franczyzy to ogromne korzyści dla obu stron. Franczyzobiorca, z którym działamy, dostaje od początku pełne wsparcie. Po pierwsze – merytoryczne, ponieważ wyposażamy go w nasze know-how, organizujemy pakiet szkoleń dla wszystkich pracowników, a także bierzemy na siebie kwestie marketingowe oraz logistyczno-zaopatrzeniowe. Dajemy też coś, co trudno wycenić, czyli poczucie stabilizacji, a jednocześnie niezależności - mówi Ewa Micińska, dyrektor rozwoju biznesu w sieci Biedronka.

Jak można zauważyć, franczyza Biedronki rośnie w spokojnym tempie. Sklep w Różyńcu to druga placówka franczyzowa tej sieci. Przypomnijmy, że pierwszy franczyzowy supermarket pod szyldem Biedronka, został otwarty 22 października 2020 r. w miejscowości Dobrzyca, obok Kalisza. 

Przeczytaj także: Biedronka ma pierwszego franczyzobiorcę!

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook