Franczyza Lewiatana w dobie pandemii

02 cze 2020
źródło: materiały prasowe

W ramach kolejnych etapów odmrażania polskiej gospodarki Lewiatan nadal realizuje działania na rzecz wsparcia swoich franczyzobiorców, ale także pracowników i klientów.

W tych trudnych miesiącach kluczowa okazała się solidarność i współpraca. Cieszę się, że dzięki dużej mobilizacji i zaangażowaniu sprawnie udało nam się zbudować koalicję o tak dużym potencjale pomocowym. Wrażliwość naszych franczyzobiorców i pracowników oraz ich doskonała znajomość problemów, z jakimi borykają się nasi najbliżsi sąsiedzi, pozwoliły nam szybko podjąć działania wspierające najbardziej potrzebujących. Dziś, w pełni przygotowani, odważnie wkraczamy w nową rzeczywistość – mówi Robert Rękas, Prezes PSH Lewiatan.

Największym priorytetem dla sieci jest ochrona biznesów franczyzobiorców. Lewiatan w tym celu ustanowił specjalny fundusz pomocowy, na który przeznaczył 10 milionów złotych. Fundusz skierowany jest do przedsiębiorców, których sklepy odczuły skutki pandemii. Z pieniędzy skorzystało około 120 franczyzobiorców. Sieć także deklaruje swoim partnerom szeroką pomoc organizacyjną oraz prawną.

Dodatkowo, w ramach akcji #RazemJesteśmySilniejsi Sieć przekazała szpitalom w Polsce ponad 50 palet produktów, takich jak woda, środki dezynfekujące i artykuły higieniczne. 500 sklepów należących do sieci Lewiatan zrealizowało również 13 000 zamówień na zakupy dla osób starszych i chorych w ramach akcji „Sąsiedzka pomoc”.

Sieć również wprowadziła do swoich sklepów osłony plexi i środki do dezynfekcji. Lewiatan deklaruje, że dzięki współpracy ze swoimi franczyzobiorcami prowadzi intensywną komunikację dotyczącą procedur sanitarnych.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3.200 placówek handlowych zatrudniających 30.000 pracowników.

***

Polecamy także:

Sieci franczyzowe w czołówce największych firm w Polsce

Sieci franczyzowe w czołówce największych firm w Polsce

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook