Franczyzobiorca Papa John's planuje otworzyć 220 międzynarodowych lokalizacji!

11 sie 2021

Sieć Papa John's nawiązała dalszą współpracę z Drake Food Service International, jednym z największych swoich franczyzobiorców.  DFSI planuje otworzyć 220 międzynarodowych lokalizacji do 2025 roku - podaje pizzamarketplace.

W ramach podpisanej umowy, dotychczasowy franczyzobiorca Papa John's otworzy w ciągu najbliższych czterech lat kolejne restauracje. A 50 z nich będzie znajdować się w Wielkiej Brytanii, co czyni firmę największym franczyzobiorcą marki w tym kraju. Łącznie do 2025 roku, Drake Food Service International będzie posiadał 560 restauracji Papa John's, skupionych w kilku krajach.  A do końca 2021 roku ma zarządzać 381 restauracjami w siedmiu krajach.

- Jako główny franczyzobiorca Papa John's, DFSI udowodniło, że jest cenionym i strategicznym partnerem w przyspieszaniu naszego rozwoju na rynkach międzynarodowych - powiedział Jack Swaysland,  dyrektor ds. operacyjnych Papa John's.

Drake Food Service International rozpoczęło prowadzenie pierwszych franczyzowych restauracji Papa John's już w 2015 roku.

Pierwszy lokal pod szyldem Papa John's został otwarty w 1984 roku i miał siedzibę w Louisville w stanie Kentucky. Teraz restauracje Papa John's znajdują się w 49 międzynarodowych krajach i liczą ponad 5500 lokalizacji. W ostatnich latach franczyza tego brandu została wprowadzona na terenach 11 nowych krajów takich jak: Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Kambodża, Holandia, Pakistan, Francja, Tunezja, Irak, Marok, Kazachstan, Kirgistan. Do tej listy dołączyła również Polska.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook