Franczyzobiorca Lekomatu Pharmashop24 otrzyma wyłączność terytorialną!

28 lis 2021
artykuł sponsorowany

W ostatnich miesiącach sprzedaż w automatach vendingowych Pharmashop24 wzrosła o 20-30 proc. Teraz marka wprowadza na rynek nowe lekomaty, które umożliwią w przyszłości nawet rozmowę z farmaceutą czy weryfikację dowodów osobistych, w celu ustalenia pełnoletności.

W automatach Pharmashop24 można kupić artykuły drogeryjne, farmaceutyczne, suplementy diety czy ostatnio bardzo popularne produkty CBD.

Epidemia sprzyja sprzedaży w naszych automatach. Nawet tam, gdzie nie ma maseczek i rękawiczek w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzrosła ona o 20-30 proc.– mówi Marcin Janik z Pharmashop24.

Co potrafi lekomat?

Lokalizacje, w których automat Pharmashop24 ma szansę się sprawdzić, to ulice z dużym ruchem pieszych, osiedla-sypialnie dużych miast, ale też mniejsze miejscowości, liczące już od 8-10 tys. mieszkańców. Maszyny można obrendować własnym logo.

Tak jest chociażby w przypadku dużej sieci aptecznej, z którą nawiązaliśmy współpracę. Zakończyliśmy montaż pierwszych maszyn przy jej aptekach. Kolejne maszyny pojawią się w nowej sieci aptecznej już niebawem wyjaśnia Marcin Janik.

Koszt podstawowej wersji automatu to ok. 44 tys. zł. Maszyny zapewniają odpowiednią temperaturę przechowywania produktów, posiadają zdalny monitoring, są ocieplone i całkowicie przystosowane do wieloletniego funkcjonowania w różnych warunkach atmosferycznych. Pomieszczą do 110 różnych produktów. Teraz Pharmashop24 wprowadza na polski rynek najnowszy, interaktywny model lekomatu (https://www.pharmashop24.com.pl/modele/)

Duży ekran umożliwia wyświetlenie ulotki. Możliwa będzie też weryfikacja wieku klienta, a nawet rozmowa z farmaceutą (...) To wszystko pozwoli na poszerzenie gamy produktów dostępnych w automatach – wyjaśnia Marcin Janik.

Możliwości zarobku

Pharmashop24 poszukuje partnerów, którzy zostaną dystrybutorami marki na poszczególne województwa, otrzymując wyłączność na takim terenie. Dystrybutorzy zobowiązują się do zakupu określonej liczby maszyn, na które dostają rabat. Dalej Pharmashop24 daje im wolną rękę. Mogą np. sprzedać maszyny z zyskiem. W takiej sytuacji biorą na siebie część obowiązków centrali. Powinni szukać klientów zainteresowanych zakupem, negocjować z nimi, a także zająć się montażem i serwisem sprzedanych maszyn.

Przechodzą w związku z tym odpowiednie szkolenie i otrzymują pakiet potrzebnych materiałów – dodaje Marcin Janik.

Partnerzy mogą też sami użytkować maszyny – czyli rozstawić automaty i zarabiać na marży od sprzedanych w nich produktów. Sami ustalają wysokość marży, jak i asortyment sprzedawanych produktów. Zatowarowywać mogą się za pośrednictwem Pharmashop24 lub znaleźć dostawców na własną rękę. Średnia marża na produkcie sprzedawanym z automatów Pharmashop24 wynosi od 6 do 30 zł. Przy stałych kosztach na poziomie 1000 zł (czynsz najmu powierzchni i leasing na automat) wystarczy sprzedać min. 3 produkty dziennie, aby zacząć zarabiać.

Więcej szczegółów na temat tego pomysłu na biznes znajdziesz tutaj:

Vendo24 Sp. z o.o

Ul. Szeroka 12, 88-430 Janowiec Wlkp.

sprzedaz@pharmashop24.com.pl

www.pharmashop24.com.pl

+48 601 870 164

+48 531 668 990

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook