Franczyzobiorczyni Żabki wzorem eko!

06 cze 2020
źródło: materiały prasowe
foto: ilustracyjne

Franczyzobiorczyni sieci Żabka Polska, która prowadzi swój sklep w Bielsku - Białej, została wyróżniona i przedstawiona jako wzór dobrych praktyk proekologicznych.

Stowarzyszenie ECODRIVE, które tworzy inicjatywy związane z ochroną Ziemi i środowiska stworzyło specjalny film, pt. "Nie bądź COVID - szanuj ZIEMIĘ", w którym zwrócono uwagę na to, aby oprócz dbania o dezynfekcje, maseczki, i własną higienę, dbać również o naszą planetę, która w tym czasie jest zaśmiecana. Do nagrania zaproszono właścicielkę sklepu Żabka z Bielska- Białej.

Jesteśmy dumni, że nasze działania jako sieci, a także naszych franczyzobiorców spotykają się z uznaniem i są przedstawiane jako przykład - skomentowała Żabka Polska na swoim profilu na Linkedin.

Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju Żabka Polska na co dzień prowadzi szereg działań "eko". Nie rezygnuje z nich mimo trwającej pandemii. Od początku roku systematycznie wprowadza również specjalne oznaczenia na opakowaniach produktów marki własnej.  Informacje mają na celu pomóc klientom w segregacji śmieci.  Sieć dba także o to, by jak najwięcej z nich powstawało z surowców wtórnych.Z okazji obchodzonego wczoraj ( 5 czerwca) Światowego Dnia Ochrony Środowiska, sieć  przypominała, jak ważne jest prawidłowe segregowanie śmieci.

Wprowadzenie prostego i intuicyjnego systemu oznaczeń na opakowaniach produktów marki własnejma zachęcić jak największe grono klientów do właściwej selekcji odpadów.W Żabce wierzymy, że do budowania dobrych nawyków ekologicznych nie trzeba wiele, wystarczy mały krokcodziennie. Pomagamy ludziom być lepszymi każdego dnia mówi Anna Gorączka, Green officerw firmie Żabka Polska.

***

Polecamy także:

Robot Barista - przyszłość franczyzy gastronomicznej?

Robot Barista - przyszłość franczyzy gastronomicznej?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook