Franczyzowa Fabryka Pizzy otwarta na Mazowszu!

23 maj 2020
źródło: materiały prasowe

Na Mazowszu otworzono kolejne 2 lokale pod szyldem Fabryka Pizzy. Jeden z nich jest prowadzony przez franczyzobiorcę i znajduje się w Piasecznie.

Ruszamy z dwoma nowymi restauracjami, których otwarcie było przygotowywane już wcześniej. Polacy ciągle kochają kuchnię włoską, a przede wszystkim pizzę, która jest numerem jeden w dowozach. Oba nowe lokale mają duży potencjał, chociaż każdy z nich nastawia się na nieco innych klientów. Warszawska Fabryka Pizzy jest w samym centrum miasta, gdzie pracuje blisko 300 tys. osób, a wieczorami powoli rusza nocne życie stolicy. Z kolei lokal w Piasecznie, uruchamiany we współpracy z franczyzobiorcą, to punkt w środku dzielnicy mieszkaniowej, przyjazny dla rodzin i obsługujący lokalną społecznośćmówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Fabryka Pizzy.

Nowo uruchomiony, franczyzowy lokal mieści się w Piasecznie przy ul. Energetycznej 9. Jest to lokal o powierzchni około 160 metrów. Stoliki znajdują się na parterze i na antresoli. Drugi lokal sieć otworzyła w Warszawie przy ul. Parkingowej 5.

Fabryka Pizzy to sieć franczyzowa, którą zarządza Sfinks Polska. W portfolio Sfinksa znajdziemy jeszcze inne franczyzowe marki takie jak: Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki, czy Meta Disco.

Fabryka Pizzy to sieć restauracji z kuchnią włoską. W menu oprócz pizzy są też inne popularne włoskie dania: makarony, gnocchi, risotto. Restauracja oferuje również potrawy w wersji light i wegetariańskiej. Charakterystycznym daniem Fabryki są bombery – gorące buły pizzowe z różnym farszem.

***

Polecamy także:

Cyfrowe menu w Sfinksie odpowiedzią na Covid-19!

Wywiad: o franczyzie Sphinx z Mateuszem Cackiem - dyrektorem rozwoju sieci

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook