Franczyzowy Carrefour w Brzegu już otwarty!

02 sie 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć Carrefour uruchomiła kolejny franczyzowy sklep. Nowy obiekt znajduje się przy ul. Włościańskiej 9a w Brzegu.

Sklep posiada powierzchnię 500 metrów kwadratowych i oferuje 10 tysięcy artykułów, w tym ponad 200 rodzajów warzyw i owoców oraz soków i bakalii. W nowym punkcie będzie można znaleźć marki własne sieci i artykuły lokalne. Na szczególną uwagę zasługuje koncept Zdrowa Półka, w którym klienci znajdą szeroki wybór artykułów bio, bez glutenu, czy też bez laktozy. W tym segmencie znajdą się też produkty wege. Nowy, franczyzowy Carrefour oferuje także produkty z Kuchni Świata a także dedykowane napoje,batony i żele dla sportowców.

- Oferta supermarketu Carrefour, który powstał w Brzegu, została dobrana tak, aby odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności. Mieszkańcy mogą więc liczyć na bogaty wybór świeżych i zdrowych produktów, będących podstawą codziennej diety - mówi Wojciech Sypień, dyrektor odpowiedzialny za rozwój supermarketów franczyzowych w Carrefour Polska.

Franczyzowy Carrefour w Brzegu już otwarty!

Carrefour w Brzegu

Carrefour Polska to wieloformatowa sieć franczyzowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

***

Polecamy także:

Pierwszy subfranczyzobiorca Papa John's w Polsce!

Pierwszy subfranczyzobiorca Papa John's w Polsce!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook