Franczyzowy Fit Cake zawitał do kolejnego miasta!

15 gru 2021
źródło: komunikat prasowy

11 grudnia ruszyła kawiarnia Fit Cake w Trzebnicy. To 51 punkt, który będzie prowadzony pod szyldem tej sieci franczyzowej. (..) I na pewno nie ostatni w tym roku - zapowiada Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake.

Nowy lokal powstał przy ul. Kościelnej 25d. W liczącej ponad 13 tys. mieszkańców Trzebnicy.  Będzie to pierwszy franczyzowy Fit Cake w tej miejscowości.

- Produkt jest u nas zawsze na pierwszym miejscu i poświęcamy wiele wysiłku, by ciągle podnosić jakość, wprowadzać do menu nowości, na które czekają konsumenci. To skład i smak naszych ciast i deserów wpływa na to, że lokalne maja wysokie obroty, a franczyza Fit Cake należy do najszybciej rozwijających się w kraju zaznacza Rafał Kościuk.

Fit Cake to koncept z nowoczesnym podejściem do cukiernictwa, który został założony przez dwójkę aktywnych sportowców. Sieć przestrzega zasady “no sugar” i buduje sieć cukierni, ze zdrowymi ciastami i deserami. Założyciele tej koncepcji dbają, aby ich produkty były nie tylko niskokaloryczne, ale i mogły być konsumowane przez osoby zmagające się z nietolerancjami pokarmowymi. Fit Cake umożliwia franczyzobiorcom przyłączenie się do sieci w kilku formatach.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook