Franczyzowy Gigant wesprze seniorów w całej Polsce!

03 kw. 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć stacji paliw Circle K wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem (PCK) wesprze 5 tysięcy seniorów w całej Polsce. Firma przekaże starszym osobom paczki z produktami spożywczymi.

Inicjatywa jest odpowiedzią na potrzeby osób starszych, które znalazły się w grupie ryzyka i możliwość zrobienia przez nich zakupów może powodować nawet zagrożenie ich życia.

Paczki będą dostarczane całkowicie bezpłatnie i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. A to wszystko dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Polskiego Czerwonego Krzyża. W podarunkach dla seniorów znajdą się podstawowe produkty spożywcze, tj. mleko, masło, chleb, sery. Circle K na ten cel dodatkowo przekaże również 5 000 litrów paliwa do użytku PCK.

Cieszymy się, że możemy liczyć na pomoc naszego wieloletniego partnera. Paczki z żywnością to duże wsparcie dla naszych podopiecznych. Dodatkowo przekazane paliwo pozwoli nam na szybki transport oraz zachowanie bezpieczeństwa pracowników i wolontariuszy, którzy dbają o to, aby każdemu z naszych seniorów niczego nie zabrakło. Dziękujemy Circe K za wsparcie w walce z koronawirusem i jego skutkamipowiedział Stanisław Kracik, prezes Polskiego Czerwonego Krzyża.

W tej trudnej sytuacji szczególnie narażone na ryzyko są osoby starsze. Mamy świadomość, że obecnie zwykłe zrobienie zakupów dla części z nich jest ogromnym wyzwaniem. Dlatego zdecydowaliśmy się ich wesprzeć, przekazując podstawowe produkty spożywcze, które na co dzień są dostępne na naszych stacjach. Chcemy w ten sposób również zwrócić uwagę społeczeństwa na potrzeby seniorów. Poprzez tę akcję chcemy zachęcić wszystkich, aby zwrócili uwagę na potrzeby osób starszych, które mieszkają w ich sąsiedztwie. Tylko wzajemna pomoc i wsparcie, pozwoli nam przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czaspowiedział Michał Ciszek, Prezes Circle K Polska.

Sieć wspiera także służby, które zaangażowane są w walkę z koronawirusem. Od 16 marca firma prowadzi akcję z darmową kawą dla pracowników służb.

***

Polecamy także:

Zakupy dla Seniora - inicjatywa znanych sieci franczyzowych!

Zakupy dla Seniora - inicjatywa znanych sieci franczyzowych!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook