Franczyzowy "klub fitness" dla dzieci? Xtreme Fitness Gyms z nowym projektem!

22 cze 2021
źródło: na podstawie informacji dostępnych na stronie sieci
foto: xtremekidz

Xtreme Fitness Gyms - sieć franczyzowych klubów fitness, wprowadza na rynek nowy projekt. Będzie to sieć przestrzeni rekreacyjno-sportowych dla dzieci. Xtreme Kidz - bo tak nazywa się nowy projekt, będzie działać również w modelu franczyzowym.

przeczytaj także: 5 powodów, dla których warto inwestować we franczyzę fitness

Sieć Xtreme Kidz ma rozwijać się w całej Polsce. A franczyzowe "kluby fitness", mają być miejscami przyjaznymi dla dzieci. Koncepcja opiera się na zdrowym trybie życia od najmłodszych lat. Głównym założeniem projektu jest stworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowej, w której umożliwimy dzieciom zarówno rozwój fizyczny jak i intelektualny - czytamy na stronie sieci. 

Jak będzie wyglądać klub Xtreme Kidz?

Miejsce dla dzieci będzie składało się z kilku stref, które mają łączyć sport, rekreację i zabawę. Głównym elementem każdego obiektu będzie strefa mini siłowni dla dzieci, ze sprzętem Panatta. W "klubie" znajdzie się także tor sprawnościowy oraz kilka mniejszych stref zabawy i relaksu dla dzieci oraz rodziców. Koncept będzie zawierać również tzw. część kreatywną, w której znajdą się tablice manipulacyjne. Firma deklaruje, że w obiekcie nie zabraknie także stref dla maluszków.

Każda placówka Xtreme KIDZ ma być docelowo zlokalizowana przy klubie Xtreme Fitness Gyms, gdzie dorosły będzie mógł wykonać swój trening. Sale dla dzieci mają być także przyjazne dla samych dorosłych, oczekujących na swoje pociechy. W tym celu pojawią się specjalne kawiarenki.

Na stronie sieci nie znajdziemy szczegółowych informacji dotyczących franczyzy. Firma po wszelkie szczegóły zachęca do bezpośredniego kontaktu. Sieć informuje, że franczyzobiorca otrzyma całe know-how, wsparcie marketingowe, system do pozyskiwania klienta oraz zostanie mu przydzielony opiekun franczyzowy.

Kiedy pierwsze franczyzowe punkty? Czy propozycja franczyzowa będzie dla wszystkich, czy to biznes dla franczyzobiorców sieci?

- Franczyzobiorca Xtreme KIDZ nie musi posiadać klubu fitness w naszej sieci. To odrębny biznes, jednocześnie nie ma przeciwskazań do posiadania obu biznesów. W tym roku planujemy otwarcie pierwszego punktu w Tarnowie. Mamy już dostępne kilka lokalizacji dla Franczyzobiorców, które chcemy otworzyć w przyszły roku. Tak jak w przypadku franczyzy klubów fitness, tworzymy skuteczny model biznesowy pod szyldem Xtreme KIDZ. Będą to miejsca dla najmłodszych oparte na ruchu i zdrowiu. Warto podkreślić, że to nie tylko sport i ćwiczenia, tylko to co dzieci lubią najbardziej, czyli zabawa. Specjalnie zaprojektowane wnętrza, atrakcje i wyposażenie takich miejsc spowodują, że Wasze pociechy będą chciały spędzać mnóstwo czasu u nas. Na miejscu będziemy organizować uroczystości, takie jak urodziny dla dzieci, a już teraz powstaje również specjalna aplikacja na telefony. Zachęcamy do obserwowania kanału na Youtube i mediów społecznościowych Xtreme KIDZ, gdzie już teraz sporo się dzieje - wyjaśnił Łukasza Dojka, CEO Xtreme Fitness Gyms oraz Xtreme KIDZ, w komentarzu dla redakcji Franczyza INFO. 

Xtreme Fitness Gyms to sieć klubów fitness, która posiada ponad 45 lokalizacji w całym kraju i rozwija sieć franczyzową Xtreme Fitness Franchise.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook