Furgonetka z usługą ekspresowych przesyłek w 40 miastach!

26 sie 2021
źródło: materiały prasowe

Furgonetka wprowadziła usługę przesyłek ekspresowych w kolejnych miastach, m.in. w Białymstoku, Gdańsku, Lublinie czy Poznaniu. Od teraz mieszkańcy 40 miast będą mogli korzystać z szybkich przesyłek i otrzymać paczkę tego samego dnia.

Sieć realizuje szybkie przesyłki w dni robocze, a w wybranych lokalizacjach także w weekendy. W ramach tej usługi klienci mogą nadać lub zamówić zarówno małe przesyłki, jak i paczki do 25 kg. Do nadania przesyłki ekspresowej nie trzeba także drukować specjalnych etykiet. A ich oznaczenie może być dokonane za pomocą zwykłego flamastra. Czas oczekiwania na ekspresową przesyłkę ma wynosić od 40 do 120 minut.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jaka franczyza na wsi?

Ludzie nie zawsze wierzą w podawane widełki czasowe i często są nieobecni, kiedy przyjeżdża kurier. Osoby prywatne oraz klienci biznesowi, korzystający z usługi przed jej zamówieniem powinni więc poinformować odbiorców o planowanym czasie dostawy, a e-sklepy – zamieścić stosowne informacje na swoich stronach podkreśla Rafał Agnieszczak, CEO Furgonetka.

Jak otworzyć własny punkt pod szyldem Furgonetka Point?

Furgonetka posiada ponad 580 punktów partnerskich, zarządzanych przez samodzielnych przedsiębiorców. Otworzenie placówki partnerskiej pod szyldem Furgonetki, daje możliwość dodatkowego zysku. Partnerami Furgonetki zostają osoby, które prowadzą już własną działalność gospodarczą. Na stornie internetowej sieci, znajdziemy przedsiębiorców z różnych branż, którzy oprócz prowadzenia własnej firmy (kwiaciarnia, warsztat samochody), świadczą usługi przesyłkowe - co oznacza, że punkt nadawania paczek znajduje się w siedzibie ich firmy. Sieć pobiera od przedsiębiorcy opłatę za pakiet startowy (koszt około 600 zł wg. ogólnodostępnych informacji), a w zamian za to oferuje wsparcie reklamowe, szkoleniowe. Furgonetka nie pobiera za to opłat licencyjnych i comiesięcznych. Rozlicza się ze swoimi partnerami na zasadzie prowizji.  Partnerzy sieci, którzy udostępniają możliwość nadania paczek w swojej firmie, otrzymują prowizję za każdą z paczek.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook