Gorąco Polecam i Cortez powiększają się o kolejne franczyzowe placówki! flesz tygodnia

08 paź 2021
źródło: materiały prasowe/facebook

Cortez powiększa się o kolejną franczyzową placówkę! Nowe otwarcie zanotowały także sieci Gorąco Polecam oraz pizzerie Stopiątka. Żabka wkracza na rynek z nowym start-upem. A Empik i Pizza Hut wspólnie zapraszają do grania w gry i jedzenia! Czas na flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie!

1.  Pizza Hut i gry z Empika w jednym miejscu!

Do 8 listopada, od poniedziałku do piątku w 31 restauracjach Pizza Hut (z obsługą kelnerską), goście będą mogli jeść pizzę i grać w planszówki dostarczone przez Empik.

2. Franczyzowa piekarnia marki Gorąco Polecam pojawiła się we Wrocławiu

- Ogromnie cieszymy się z otwarcia. Nasza piekarnia ma doskonałą lokalizację pomiędzy Mostem Uniwersyteckim a Wyspą Słodową. Otacza nas cudowna, secesyjna architektura. Zapachy z naszej piekarni wypełniają urokliwe uliczki i zaułkimówi Ewa Zaborowska, franczyzobiorczyni Gorąco Polecam Piekarnia.

Grupa zapowiada otwarcie kolejnych lokali.

gorąco polecam

3. Stopiątka z kolejnymi lokalami franczyzowymi!

Stopiątka otworzyła kolejne lokale franczyzowe, z czego większość z nich należy do obecnych franczyzobiorców sieci. Marka rozpoczyna także współpracę z przedsiębiorcami, którzy chcieliby otworzyć swoją Stopiątkę w miastach poniżej 20 tys. mieszkańców.

Coraz więcej naszych partnerów decyduje się na inwestycje w kolejne pizzerie. 40 proc. franczyzobiorców to osoby, które prowadzą dwie i więcej pizzerii. Rekordzista posiada 4 placówki –  mówi Marcin Ciesielski, prezes Mastergrupy.

4. Żabka z nowym start-upem!

Nowy start-up został powołany w ramach Żabki Future, która rozwija Grupę o kolejne, unikatowe biznesy, tworzące ekosystem rozwiązań w obszarze modern convenience. W tym celu start-up Lite uruchomi w Warszawie tzw. dark store’y, czyli sklepy służące wyłącznie do obsługi zamówień internetowych. Usługa ma wyróżniać się krótkim czasem dostawy, szerokim asortymentem, możliwością zamówienia wysokiej jakości i szerokiej oferty innowacyjnych marek dostępnych wyłącznie w sklepach Żabka oraz intuicyjną w obsłudze aplikacją.

5. Cortez ma kolejnego franczyzobiorcę!

Franczyza Cortez powiększyła się o kolejny sklep. Nowy lokal mieści się w Tomaszowie Mazowieckim. Na początku października, sieć otworzyła także franczyzowe sklepy w Osielsku i Żninie.

Cortez to sieć sklepów z szerokim asortymentem alkoholi, która umożliwia przedsiębiorcom kilka wariantów współpracy.

franczyza cortez

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook